Sklep tworzy specjalne wózki dla zwierzaków, z którymi mogą chodzić na zakupy –

Sklep tworzy specjalne wózki dla zwierzaków, z którymi mogą chodzić na zakupy –

Jednym z powtarzających się problemów, gdy ma się zwierzęta domowe, są zakupy w ich towarzystwie. Jest wiele sklepów, które zabraniają im wstępu z powodów związanych z ich zwierzęcym zachowaniem polegającym na byciu ciekawskim przez cały czas.

Przemyślenia, pewien sklep w Meksyku postanowił zrealizować pomysł samochodów, które mogłyby służyć do transportu kłów. Dzięki temu właściciele nie musieliby trzymać swoich psów poza lokalem, co może powodować negatywne doświadczenia dla nich. Użytkownicy przyklasnęli pomysłowi na głównych sieciach społecznościowych.

W społeczeństwie pojawia się coraz więcej inicjatyw, których celem jest zrobienie miejsca dla psów. Zarówno sklepy, jak i komunikacja miejska złagodziły swoje zakazy dotyczące wpuszczania ludzi z pupilami. Dlatego niektóre miejsca pozwalają tylko na psy przewodniki lub psy na smyczy.

“Liverpool” to sklep sieciowy w Mexico City, który zdecydował się na wdrożenie tej inicjatywy. Sklep chce przetestować jak może działać dynamika samochodów wewnątrz sklepu. Jeśli nie będzie problemów, planują wprowadzić to na stałe.

Ruch ten wywołał emocje wśród osób odwiedzających sklepy i był czymś, co zostało odnotowane w mediach społecznościowych. Użytkownicy z różnych sieci zamieszczali filmy komentujące, okazując uznanie dla zachowania inkluzywnego punktu widzenia.

W ostatnich latach, odkryto, że niektórzy ludzie potrzebują mieć u swego boku zwierzę domowe dla równowagi emocjonalnej. Tak więc tego rodzaju środki mogą sprawić, że klienci poczują się bardziej swobodnie wewnątrz zagrody.