Sir zabiera swojego szczeniaka do parku na deskorolce i świetnie się bawią na placach zabaw – a on jest dobrym deskorolkarzem

Sir zabiera swojego szczeniaka do parku na deskorolce i świetnie się bawią na placach zabaw – a on jest dobrym deskorolkarzem

Na placu zabaw dla dzieci w Quito, w Ekwadorze, dwie osoby są w centrum uwagi. Starszy pan, a w szczególności, jego futrzany przyjaciel, który fachowo jeździ na dwóch kółkach swojej deskorolki.

Choć oboje są bardzo szczęśliwi, że mogą dzielić się każdą chwilą swojego życia, nie ma wątpliwości, że pies jest najszczęśliwszy. A faktem jest, dziadek, który się nim opiekuje, nie widzi go jako zwykłego zwierzaka.

Ten związek jest tak wyjątkowy, że niektórzy wzięli to na siebie, aby podzielić się niektórymi z najbardziej wyjątkowych chwil między parą. Udało się uzyskać wiele reakcji i komentarzy pełnych emocji na temat tej wyjątkowej relacji.

Można powiedzieć, że obie zyskały światową sławę, bo filmik wrzucony do mediów społecznościowych stał się wirusowy ze względu na swoją treść.

W tymże, pudel francuski kontempluje się do parku, porusza na deskorolce i ciesząc się z pobytu w parku i wspinając się na każdą z przejażdżek, tak jak zrobiłoby to dziecko.

Ich tożsamość została później ujawniona, dziadek znany jest jako Gustavo Calderón, a jego nieodłącznym przyjacielem jest słynny Thomás. A Gabriela Paz jest właścicielką konta w mediach społecznościowych, które było odpowiedzialne za zamieszczenie wirusowego wideo.

Odsłony przekraczają 4 i pół miliona oraz tysiące komentarzy ludzi, którzy podziwiają sposób, w jaki ten człowiek traktuje swojego ukochanego pupila. Jeden z nich mówi co następuje: “Ten pies był bardziej zaplanowany i kochany niż my wszyscy tutaj”.

Inny komentarz, który dostał dziesiątki “polubień” był następujący: “Twszyscy mówią tylko o pieskach, ale nikt nie mówi SZCZĘŚCIE DLA PANA, są jeszcze ludzie, którzy kochają pieski i za bardzo je rozpieszczają