Sir robi specjalne łóżko do noszenia swojego psa, który nie może chodzić –

Sir robi specjalne łóżko do noszenia swojego psa, który nie może chodzić –

Kakao to szczeniak rasy Chesapeake Retriever, który stracił zdolność łatwego poruszania się. Aby utrzymać standard życia, jej właściciel Tom Antonino postanowił zbudować jej mobilne łóżko, aby mogła spędzać wakacje na plaży.

Rodzina adopcyjna Cocoa lubi długie spacery po plaży. To była wieloletnia tradycja, którą udało im się bez problemu kontynuować. Ale okoliczności sprawiły, że trzeba było wkomponować urządzenie mobilizujące zwierzaka.

“Moja żona i ja, wymyśliliśmy sposób, aby zabrać ją na spacer z mechanicznym pnączem i tego typu rzeczami. Mieliśmy linę i łóżko, złożyliśmy to wszystko razem i tak ją przetransportowaliśmy.” tom wspomniał o tym jednemu z mediów.

Kiedy już zakończyli budowę ruchomego łóżka, konieczne było przeprowadzenie próbnego rozruchu. Tom i jego żona Lauren wkrótce zabrali Cocoa na deptak w Virginia Beach, aby podziwiać piękny zachód słońca.

Carrie Copenhaver obserwowała rodzinę na plaży z Cocoa, publikując w mediach społecznościowych co następuje: “Kilka tygodni temu Mike i ja jeździliśmy na rowerach wzdłuż deptaka i natknęliśmy się na tego człowieka, który szedł ze swoim ukochanym pupilem”.

“Nie jest tak dobra w nogach, więc podciąga to łóżko, które zrobiła, żeby mogła cieszyć się zapachami oceanu” wspomniała kobieta, która zamieściła zdjęcia Kakao z ruchomym łóżkiem. Wspomniane posty rozeszły się wirusowo.

Tomek nie ma mediów społecznościowych i nie był świadomy, że jego wynalazek jest sławny: “Dowiedziałem się o tym od szwagra. Powiedział: “Czy to ty”, a potem inni ludzie też pytali: “Czy to ty”, a ja mówiłam, że tak, to Kakao. To ja i Kakao na spacerze” powiedział ojciec kła.

Po publikacjach Kakao odszedł z tego świata w spokoju. Dla jej ojca było to najlepsze 16 lat życia, bez żadnych strat. Ta więź przekracza w czasie, dzięki sieciom społecznościowym, które odmawiają pozostawienia jej w zapomnieniu, słodki gest Toma i jego żony w kierunku tego niezapomnianego psa.

Kochający właściciele zapewniają, że ich szczególna więź z ukochanym psem będzie żyła w nich na zawsze, że nie sposób będzie zapomnieć jej czułości i sposobu, w jaki dawała miłość, nie oczekując niczego w zamian.