Sąsiadujące ze sobą szczeniaki przytulają się za każdym razem, gdy się spotkają –

Sąsiadujące ze sobą szczeniaki przytulają się za każdym razem, gdy się spotkają –

Niewiele rzeczy wywołuje tyle czułości, co widok psa okazującego uczucia, a uczucie to wzrasta, gdy obiektem jego miłości jest inny szczeniak. Tak jest w przypadku kochającego Simba i Cooper, którzy za każdym razem, gdy się widzą, biegną, by się mocno przytulić.

Był to tak osobliwy moment, że nie mogli się powstrzymać od zrobienia zdjęć, które uratują tak czułą chwilę. Konto WeRateDogs w sieciach żartobliwie mówi: “To jest Simba i Cooper. Przytulanie po raz pierwszy od ponad roku”

Mimo, że widują się bardzo często, z każdym spotkaniem nie mogą opanować podnieceniaa nawet stają na dwóch łapach, by owinąć wokół siebie swoje małe łapki. To wzruszająca scena, zwłaszcza gdy w dzisiejszych czasach prawie niemożliwe jest zobaczenie uścisku między dwojgiem ludzi.

Roberto Couto

Roberto Couto był autorem zdjęcia, które szybko stało się wirusem, jest również ojcem Simby i obaj mieszkają w Dartmouth, MA. Zarówno Simba jak i Cooper mają ledwie rok. Simba to mini goldendoodle, a Cooper to Havanese.

Roberto Couto

Niemal niemożliwe jest nie wzruszyć się takim okazaniem uczuć, podobnie jak przy innych okazjach, psy i ich gesty są źródłem inspiracji dla tych, którzy z istotnych powodów odłożyli na bok wspomnienia i negatywne sytuacje w swoim życiu.

Simba i Cooper są sąsiadami i często są zabierani na wspólne spacery przez dzieci rodzin. “Oni widzimy się w weekendy lub gdy Simba ucieknie z mojego podwórka”, couto wspomniał.

Roberto Couto

Zachwyceni właściciele kłów nie przestają się zachwycać tym zachowaniem. “Oni się kochają, a moja córka i córka mojej przyjaciółki też się przyjaźnią” wspomniał jeden z nich.