Samotny kot ze schroniska spędza miesiące machając do wszystkich przechodniów

Samotny kot ze schroniska spędza miesiące machając do wszystkich przechodniów

Co byś zrobił, aby zostać zauważonym?

Zazwyczaj wołamy czyjeś imię, aby zwrócić na siebie uwagę. Inni stukają lub dają im małe uderzenie. Ale zwierzęta same nie mogą tego zrobić. Zamiast tego mają inne sposoby komunikowania swoich intencji.

Pexels – Thirdman

Źródło:
Pexels – Thirdman

Mogą miauczeć lub szczekać do woli, pozostawiając swojemu człowiekowi rozszyfrowanie wiadomości. Niektóre z nich naśladują gesty ludzi – na przykład stukanie w dłoń, gdy lubią zwierzęta. Ale inne mogą być nieco bardziej ekstrawaganckie… jak machanie do ludzi!

W ten sposób ten kot stał się wirusowy.

W skrócie nazywa się Vali. Była starszą kotką w wieku 10 lat i musiała zostać oddana, gdy jeden z jej głównych opiekunów zmarł, a drugi zachorował. Nie mogli dłużej opiekować się Vali, więc przywieźli ją do schroniska.

Community Cat Club powiedział, że odkąd tam trafiła, machała do każdego, kto ją mijał, ale wydawało się, że nikt nie zwracał na nią uwagi. Chcieliby, aby ktoś poświęcił jej trochę czasu i uwagi, ponieważ jest naprawdę niesamowicie słodkim kotem.

Vali od dłuższego czasu mieszka w domu zastępczym.

Jej rodzina zastępcza powiedziała, że była dobrą dziewczyną i często podążała za nimi wszędzie, gdzie się udawali. Uwielbiała też zwierzęta i stukała w dłoń, by dostać więcej. Zachwycali się tym, jak kocha każdego, niezależnie od wieku i bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami.

Ale nawet z tymi cechami, rodzina zastępcza Vali przyznała, że było niewiele zapytań o nią. Uznali, że byłoby to marnotrawstwem, gdyby nikt nie został obsypany miłością przez tę uroczą suczkę.

Schronisko postanowiło dać jej chwilę sławy.

Opublikowali film, na którym Vali ochoczo macha wewnątrz swojej budy. Chciała przywitać się z każdym, kto przechodził obok. Najwyraźniej pragnęła kontaktu z ludźmi.

Opublikowanie filmu wykonało pracę dla Community Cat Club i Vali. Wideo stało się wirusowe i było wielokrotnie udostępniane i oglądane. Było prawie 30 zgłoszeń dla Vali.

W końcu udało się znaleźć dom dla Vali.

Jej nowa mama obejrzała film i rozpoznała determinację tego kota, by zostać adoptowanym. Ta nieustanna fala była wszystkim, czego potrzebowała, aby wiedzieć, jak bardzo ten kot chciał mieć dom, w którym mógłby okazywać całą swoją miłość.

Nowa właścicielka natychmiast umówiła się na spotkanie i wiedziała, że Vali idealnie pasuje. Vali była szczęśliwa, że w końcu ma dom, do którego może się przytulać. Schronisko było również bardzo zadowolone z tego, jak opublikowanie tego filmu pomogło Vali znaleźć dom.

Jeśli chcesz pomóc i adoptować inne zwierzęta, możesz sprawdzić Community Cat Club. Mają psy i koty do adopcji i chcieliby mieć dom na zawsze. Możesz również pomóc im, przekazując darowiznę, ponieważ nawet niewielka kwota może znacznie pomóc ich podopiecznym.

Zobacz słodki filmik z machającym Vali poniżej!

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.