Rolnicy chronią uszy cieląt przed odmrożeniami za pomocą nauszników, a zdjęcia są zbyt urocze

Rolnicy chronią uszy cieląt przed odmrożeniami za pomocą nauszników, a zdjęcia są zbyt urocze

Krowy mogą być po prostu najsłodsze zwierzęta gospodarskie tam! Nawet jeśli są zdrewniałe wokół jedzenia trawy, nie można pomóc, ale patrząc na nich i wypuścić chuckle. W miarę jak odchodzimy od ciepłej letniej pogody w kierunku jesieni i zimy, zwierzęta hodowlane muszą znaleźć sposób na utrzymanie ciepła! Dla niektórych rolników rozwiązaniem są ręcznie dziergane ubrania dla krów!

Zobacz te zdjęcia krów noszących nauszniki!

Krowy w nausznikach, zapytacie? Cóż, oprócz tego, że są niesamowicie urocze, nauszniki pomagają chronić ich uszy przed odmrożeniami, ponieważ jest to najbardziej wrażliwy obszar skóry na ich ciele.

1. Wielkanocna krowa

Twitter

Źródło:
Twitter

Zwierzęta gospodarskie i Wielkanoc po prostu wydają się iść razem, prawda? Ten mały cielak z jego różowe nauszniki jest całkiem możliwe, że najsłodsza rzecz zobaczysz dzisiaj! Mały pasek z przodu sprawia, że wygląda jakby miał na sobie maskę!

2. Profesjonalna ochrona

KWQC

Źródło:
KWQC

O ile pierwsza wydawała się ręcznie dziergana, o tyle ta wydaje się być wykonana profesjonalnie! Kto by pomyślał, że krowy-mufy to taki kwitnący biznes? Ta krowa wygląda na wyjątkowo wygodną, gdy ma je na sobie.

3. Styling and profilin’

Facebook

Źródło:
Facebook

Modelki na wybiegu mają specyficzny sposób chodzenia, który je zdradza. Jest to bardziej strut niż cokolwiek innego. Ta krowa wydaje się mieć to opanowane! Wygląda na to, że właśnie przeszła po dywanie i pozuje do kamery. Może modeling jest w jej przyszłości!

4. Grandmas finest

Twitter

Źródło:
Twitter

Pamiętasz te wszystkie przypadkowe małe rzeczy, które twoja babcia zwykła dla ciebie dziergać? To mi to przypomina! Babcia jakiegoś rolnika spędziła godziny na dzierganiu tego, aby utrzymać uszy tego małego cielaka w cieple.

5. Just a sip

Twitter

Źródło:
Twitter

Najbardziej narażone są cielęta, ponieważ ich uszy i nosy są jeszcze mokre! Są jeszcze tak małe, że ich ciała również nie są w stanie utrzymać tak wysokiej temperatury.

“Cielęta nie są w pełni zdolne do utrzymania temperatury przez pierwsze kilkanaście godzin życia. Nowonarodzone cielęta mają układ krążenia, który w mniejszym stopniu jest w stanie reagować na zmiany temperatury w porównaniu do bardziej dojrzałych zwierząt.”

6. “Jego specjalny kask”

Facebook

Źródło:
Facebook

Odmrożenia to poważny problem dla tych małych krów. Rolnicy naprawdę starają się jak mogą, aby krowy były jak najbardziej wygodne. Ten mały koleżka ma swój własny “specjalny kask”, który utrzymuje ciepło jego uszu.

Wcześnie wykryć odmrożenia. Zbadaj dokładnie nowo narodzone cielęta, gdy warunki stwarzają ryzyko. Jeśli końcówki uszu są zamarznięte, istnieje znaczne ryzyko, że również stopy mogą doznać uszkodzeń.

7. Retro-krówka

Vitaplus

Źródło:
Vitaplus

To musi być moja ulubiona kolorystyka do tej pory! Przypomina mi wiatrówkę w stylu retro sprzed kilkudziesięciu lat. Ten maluch jeszcze o tym nie wie, ale stylizuje się właśnie w tym momencie. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo jest ciepły!

8. Wzory

Vetishop

Źródło:
Vetishop

To pierwszy przykład, że ktoś się ostro wziął za wzory! Ta mała krowa jest wyjątkowo urocza w swoich nausznikach Lone Star. Wygląda na to, że jest jedną z czystszych krów, w przeciwieństwie do niektórych jego przyjaciół, których widzieliśmy do tej pory.

9. Barney!

Bored Panda

Źródło:
Bored Panda

Jeśli ta krowa nie ma na imię Barney, to została zaprzepaszczona poważna okazja! Z zielonymi i fioletowymi nausznikami i uroczą buzią, ta mała krówka praktycznie błaga, by wyglądać jak słynny Fioletowy Dinozaur!

10. Extra mała

Bored Panda

Źródło:
Bored Panda

To może być “najmniejsza” krowa, jaką do tej pory widzieliśmy! Wygląda na to, że ledwo stoi na nogach, bo jest tak mała. Ponieważ noworodki są najbardziej podatne na odmrożenia, dobrze wiedzieć, że ma swoje własne mufki, aby utrzymać je w cieple.

Wnioski:

Wszyscy uwielbiamy słodkie zdjęcia. Te krówki-mufki zapewniły! Kto wiedział, że baby krowy potrzebują specjalnych ubrań, by było im ciepło?

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.