Rodzina ratuje życie szczeniaka, a on dziękuje im uśmiechem każdego dnia –

Zazwyczaj psy tej rasy mają tendencję do bycia bardzo poważnymi w ich wyrazie twarzy, nawet, są tacy, którzy uważają, że nigdy nie są w dobrym nastroju, ale ta koncepcja jest daleka od rzeczywistości, I na przykład, co się stało z Meaty, mały pies, który wystawia stały uśmiech na swojej pięknej twarzy.

Ale Meaty nie zawsze taki był, zanim miał dom, przebywał w schronisku w mieście Kalifornia. Na szczęście tam był kochany i otoczony opieką przez wszystkich wolontariuszy. Jednak, Meaty potrzebował w swoim życiu czegoś, co go uzupełni, a, była to miłość rodziny.

loveabulllisa

To miejsce znajdujące się w Central Valley w Kalifornii (Stany Zjednoczone), jest dobrze znane przez społeczność z dbania o zwierzęta , które przybywają tam bez celu i bez domu. I Meaty był jednym z nich, ale był niecierpliwy, gdy czekał na dom.

loveabulllisa

Meaty odliczała czas, bo jak wszyscy wiedzą, jeśli nie uda jej się zdobyć stałego domu, bliższy był dzień, w którym straci życie. W tym procesie udało jej się trafić do domu zastępczego w sanktuarium dla zwierząt i dzięki temu uniknęła m.in przed uniemożliwieniem jej życia.

loveabulllisa

Jak tylko wszedł na miejsce, podjęto wielkie starania, aby jego zdjęcia bardzo szybko stały się znane na większości portali społecznościowych. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie mógłby znaleźć się w bezpiecznym domu.

Lisa Reilly była jedną z wielu osób, które potrafiły docenić piękno tego psa. Można powiedzieć, że dla niej była to miłość od pierwszego wejrzenia od momentu, gdy zobaczyła jego zdjęcie. Ponieważ niedawno doświadczyła straty swojego pupila, była to dla niej złota okazja.

loveabulllisa

Od razu namówiła mamę, by jej towarzyszyła, by mogła zobaczyć Meaty’ego twarzą w twarz. Spotkanie przerosło jej wszelkie oczekiwania, gdyż Meaty był bardzo zadbany, tylko trochę zniechęcony, ale to zostanie naprawione, gdyż Lisa położyła kres jego zniechęceniu.

loveabulllisa

Lisa wyraża swoje wrażenia z opieki, jaką otrzymał Meaty: “Fresno Bully Rescue wykonało wspaniałą pracę opiekując się Meaty, od pierwszego razu, gdy go zobaczyłam, aż do momentu, gdy mogłam zabrać go do domu”. Rozpoczęli proces adopcyjny i zabrali go ze sobą do domu.

loveabulllisa

Meaty automatycznie zamienił swój zdefektowany wyraz twarzy na ciepły uśmiech, który pozostał nienaruszony do dziś. Nie mógł ukryć, jak bardzo był szczęśliwy, że w końcu znalazł dom, po tym jak był tak bliski opuszczenia tego świata.

loveabulllisa

Wszyscy wierzą, że Meaty rozumie los, jaki go czekał, gdyby nie znalazł stałego domu. Więc wyraźnie to okazywał szerokim uśmiechem, można powiedzieć, że jest teraz najszczęśliwszym psem jaki może być w domu.

loveabulllisa

I nie jest sam, ma czwórkę psiego rodzeństwa; dwa Pitbulle o imieniu Punky i Ricardo Tubbs, oraz dwa jamniki o imieniu Bitty i Dappemeaty jest zauważalna ze względu na swój uśmiech. Jednakże, dzięki nim był w stanie szybko przystosować się do nowego domu wraz z odpowiadającymi mu rutynami.

loveabulllisa

Lisa nie może przestać fotografować Meaty’ego, a co dopiero zamieszczać efekty w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie. Więc ten mały pies jest teraz psem o szerokiej sławie, a co za tym idzie, bardzo kochanym przez swoich licznych zwolenników.

Jego profil na Instagramie ma ponad 149 tysięcy followersów i wciąż dynamicznie rośnie. Meaty nie może przestać się uśmiechać, chyba że śpitylko wtedy jego twarz odzwierciedla spokój psa kochanego i zadbanego przez swoich.

Lisa opowiada o Meaty:“To naprawdę chłopiec mamusi, chce być cały czas przy moim boku”. Utrzymuje nawet męża Lisy w towarzystwie, gdy idzie do pracy, więc Meaty jest również przydatnym psem dla swojej społeczności.

Jeśli miałeś jeden z tych dni, które po prostu chcesz wymazać, po prostu wróć do domu do Meaty i jej uśmiechu. To sprawiło, że każdy chce być z nim bez względu na wszystko.