Rodzina przygarnia kota z trudną przeszłością z azylu dla zwierząt 🐱✨ Ty nie uwierzysz, jak przeobraziła się przed ich oczami! 😻🏡

Rodzina otworzyła swój dom dla kota, który miał ciężki okres w schronisku dla zwierząt. Patrzyli, jak błyszczy na ich oczach.

.
cuddly cat sleeping


Baby the catJennifer

Kotka o imieniu Baby trafiła do Exploits Valley SPCA z nadzieją na lepszą przyszłość. Środowisko schroniska było dla niej wyzwaniem. Miała trudności z przystosowaniem się do innych kotów i większość czasu spędzała w budce.

Jennifer, wolontariuszka SPCA, była w mieście przez tydzień i przyszła do schroniska, aby zabrać kota, który potrzebował przerwy, ucieczki do wygodnego domu zastępczego.

Śnieżnobiała kotka skorzystała z okazji i przygotowała się w transporterze, gdy Jennifer przygotowywała się do zabrania jej do domu.

snow white cat couch


Jennifer

“Baby ma około roku. Nie lubi innych kotów i wolałaby być jedynym rozpieszczanym kotem w domu”, powiedział SPCA.

Po zbadaniu swojej nowej przestrzeni, Baby wskoczyła na kolana Jennifer i zwinęła się w jej ramionach. Poklepała łapkami Jennifer, jakby robiła ciasteczka. Dała swojej przybranej mamie czułą bułeczkę na głowę za przyprowadzenie jej do domu.

snuggly cuddly cat


Krótko po przybyciu, Baby był w ramionach Jennifer, mrucząc i ugniatającJennifer

“W ciągu godziny od jej przybycia, Baby już wtulała się w nasze ramiona, pokazując swoją niezwykłą zdolność adaptacji i czułą naturę” – podzieliła się Jennifer.

Mały wąsaty gość szybko zadomowił się w domu i zajął każde kolano w domu. Nie było chwili, w której Jennifer siedziała na kanapie bez Baby na ramieniu, w ramionach lub rozłożonej na kolanach.

cuddly cat lovey


Jennifer

“Językiem miłości Baby jest dotyk, a ona wyraża to poprzez bycie najprzytulniejszym kotem, jakiego kiedykolwiek spotkasz. Obserwuj z zachwytem, jak “robi ciasteczka” w powietrzu, ugniatając niewidzialne ciasto, znak jej zadowolenia i zaufania.”

Za każdym razem, gdy Baby niechętnie opuszcza przytulne kolana lub szuka swojej ulubionej zabawki, wydaje z siebie figlarne chrząknięcie, jej unikalny sposób wyrażania swoich myśli.

cat office supervisor


Jennifer

“Jest figlarnym duchem, zawsze gotowym do zaangażowania się w grę lub dwie, a kiedy skończy, będzie szukała komfortu na twoich kolanach lub w kołysce twoich ramion.”

Jennifer i jej rodzina mieli misję, aby adoptować Baby, zanim będą musieli opuścić miasto. W domu zastępczym Baby stała się prawdziwą sobą i błyszczała jako jedyna kotka w domu.

cat snuggly shoulder warmer


Jennifer

W miarę jak tydzień zbliżał się do końca, nie otrzymali zgłoszenia, a ich serca stawały się coraz cięższe na myśl o powrocie Baby do schroniska.

Nigdy nie przestali dzielić się informacjami o Baby, mając nadzieję, że ktoś szczególny ją zauważy i zakocha się w niej tak bardzo, jak oni.

cat massages back cute


Jennifer

W ostatnim dniu pobytu w rodzinie zastępczej Baby nadal nie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Jennifer i Sarah z SPCA były zszokowane, ale nie pozwoliły, by je to zniechęciło i kontynuowały poszukiwania, aby Baby nie musiała ponownie przeżywać dni spędzonych w hodowli.

cat neck warmer sleeping


Jennifer

Dziś to życzenie się spełniło. Zaledwie kilka godzin temu Baby została adoptowana przez wspaniałą rodzinę, która zakochała się w tej słodkiej dziewczynce.

Baby będzie miała na zawsze ludzi, z którymi będzie mogła się przytulać każdego dnia i którzy będą ją kochać i rozpieszczać bez końca.

snuggly cat cute


Jennifer

“Jest wspaniałym towarzyszem, ocieplaczem kolan i uzdrowicielem serc. To nie tylko kot, to promień słońca.”

Fostering ratuje życie, a Baby zmierza teraz ku świetlanej przyszłości, której zawsze pragnęła.

sleeping lap cat


Jennifer

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej kotów takich jak Baby znajdziesz na Exploits Valley SPCA na Facebooku i ich kanale YouTube @BirdieWorld382.

Powiązana historia: Kociak przychodzi do kliniki weterynaryjnej po pomoc i kończy rządząc jak szef