Rodzina planuje adoptować kota, ale nie mogą zostawić jego kociego kumpla, który czekał w schronisku przez 240 dni! 😻🐾🏡🌟

Rodzina planowała adoptować kota, ale nie mogła zostawić swojego kumpla, który czekał w schronisku około 240 dni.

cute cream cat tabby


Tippy ToesMichelle

Michelle niedawno skontaktowała się ze swoim schroniskiem dla zwierząt, Exploits Valley SPCA, po tym jak odszedł jej ukochany kotek Hank. Była gotowa otworzyć swoje serce na kota, który potrzebował domu. Kiedy zobaczyła beżowego pręgusa o imieniu Tippy Toes, zakochała się w nim po uszy.

Kiedy Tippy przybył do schroniska, był w ciężkim stanie z infekcją oka, złamanymi palcami i zranionymi opuszkami łap. Po leczeniu potrzebował domu zastępczego, a wolontariusze Jennifer i Mike, którzy byli w domu na wakacjach, zdecydowali się pomóc.

“Ma złote serce i odporność mistrza. Pomimo dwóch leczących się łap, ten stonowany żółty cud porusza się, jakby był na misji miłości” – powiedziała Jennifer.

.
cute cream tabby cat


ExploitsValleySPCA

Tippy był zachwycony wytchnieniem od schroniskowego życia i eksplorował każdy zakamarek z wysoko uniesionym ogonem. “To bardzo pewny siebie mały człowiek.”

Był tak odważny i ufny, że nie wzdrygnął się, gdy otrzymał krople do oczu. Był chętny do zadowolenia, ocierając się o swoich przybranych rodziców, zawsze gotowy na przekąskę.

snuggly cream cat tabby


Był taki szczęśliwy, że trafił do domuJennifer

Tippy szybko rozkwitł wraz ze zmianą otoczenia. Nie korzystał z kociego drzewka ani nie bawił się zabawkami, ale oferował “pomoc” przy układaniu puzzli, nadzorował swoich ludzi w łazience i każdej nocy zwijał się u stóp łóżka, aby zasnąć.

happy cream cat tabby


Jennifer

Para miała nadzieję zapewnić Tippy’emu dobrą rodzinę przed opuszczeniem miasta. “To grzeczna, czuła dusza, która żyje dla głaskania. Zasługuje na rodzinę na zawsze, która zapewni mu tyle miłości i głaskania po brzuchu, ile tylko będzie w stanie znieść.”

Jeśli Tippy musiałby wrócić do schroniska, chcieli sprawdzić, czy poradziłby sobie z kocim towarzyszem.

happy sleeping cream cat


Jennifer

“Jennifer wysłała mi wiadomość, zastanawiając się, czy mogliby pożyczyć kolejnego kota na nocowanie, a ja znałem właśnie tego faceta. Nasz najbardziej przyjacielski, najfajniejszy i najgłupszy z kotów – Chatter”, powiedział właściciel Exploits Valley SPCA.

Ten elegancki kot w smokingu przebywał w schronisku od ponad pół roku i mógł spędzić noc na zabawie.

tuxedo cat cute


ChatterExploitsValleySPCA

Chatter, człowiek z miasta, dogaduje się ze wszystkimi, nawet z psami. Kiedy spotkał Tippy, od razu się polubili. Był szczęśliwy, że ma całą przestrzeń i dzielił wygodne łóżko ze swoim nowym najlepszym przyjacielem.

“On po prostu chce domu raz na zawsze, gdzie może kochać i być kochanym.”

.
sweet cream cat tabby


Jennifer

Kiedy Michelle dowiedziała się o kumplu Tippy’ego, była podekscytowana, ponieważ miała ich obu na swojej liście “potencjalnych kotów”.

Skontaktowała się z Jennifer w sprawie duetu, a następnego dnia miała dobre wieści do przekazania.

tuxedo cream cat friends


Chatter i Tippy znaleźli razem dom na zawszeMichelle

“Chatter i Tippy nie wrócą do schroniska. Zamieszkają ze mną” – powiedziała Michelle.

Po około 240 dniach marzenie Chattera się spełniło. Szybko zadomowił się w swoim nowym domu, zajmując każdy centymetr, którego dotknął, podczas gdy Tippy potrzebował czasu, aby zapoznać się z otoczeniem.

tuxedo cat kitchen counter


Michelle

Tippy uwielbia dzielić swoje królestwo z Chatter. Robią wszystko razem, czy to drzemiąc na dużym łóżku, czy knując psoty, żyjąc każdym dniem w pełni.

tuxedo cream cats sleeping


Najlepsi przyjacieleMichelle

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Exploits Valley SPCA na Facebooku i ich kanale YouTube @BirdieWorld382.

Powiązana historia: Kot znaleziony z kociętami, które do niego nie należą, miesiące później w końcu ma to, na co czekał