Rodzina myślała, że będą tylko tymczasowo opiekować się kotem 🏠🐱 Ale szybko zorientowali się, że była ona właśnie tym brakującym elementem w ich domu 💖🔑

Rodzina myślała, że będzie po prostu adoptować kota, ale szybko zdała sobie sprawę, że jest on brakującym elementem w ich domu.

cuddly cat happy


MarisolBest_Friends_Felines

Best Friends Felines, organizacja zajmująca się ratowaniem kotów, przygarnęła przyjazną beżową kotkę i jej sześcioro nowonarodzonych kociąt, gdy ich właściciele nie mogli dłużej się nimi opiekować.

Kotka o imieniu Marisol była wspaniałą matką dla swojej wymagającej szóstki. Utrzymywała je w czystości, dobrze karmiła i dbała o każdą ich zachciankę. Była łagodna i słodka w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

“Zintegrowała się ze swoim domem zastępczym bez zastanowienia” – powiedział Kerry z Best Friends Felines.

.
cat nursing kittens


Best_Friends_Felines

Kiedy kocięta zostały odstawione od piersi i usamodzielnione, szybko znalazły dobre domy. Bez gromady kociąt do opieki, Marisol rozkwitła w swoim “samotnym” życiu i znów zaczęła bawić się jak młoda kotka.

“Czasami ma skłonność do zoomies, ale pod koniec wieczoru chętnie się uspokaja i zasypia – jej ulubionym miejscem do spania jest łóżko.”

.
beige tabby cat


Best_Friends_Felines

Miesiące później Marisol wciąż czekała na rodzinę, która ją przygarnie. Została przeniesiona do innego domu zastępczego, gdzie mogła otrzymać więcej uwagi i miłości, której pragnęła.

Tahlia zdecydowała się otworzyć swój dom dla kota zastępczego po tym, jak jej ukochana kotka, Rosie, zmarła.

ginger beige tabby cat


Best_Friends_Felines

Nie była gotowa na adopcję, ale poczuła się wezwana, by pomóc innemu kotu w potrzebie jako sposób na uleczenie złamanego serca. Powitała Marisol z otwartymi ramionami, a kotka szybko zadomowiła się w nowej przestrzeni.

Marisol eksplorowała dom z taką pewnością siebie i domagała się każdego centymetra, którego dotknęła.

sleeping happy ginger cat


Best_Friends_Felines

Patrzyła, jak jej przybrana mama spędza swój dzień, uczyła się jej rutynowych czynności i zapoznała się z kotem rezydentem, pręgowanym o imieniu Remy.

Czując się bezpieczna i kochana, zaczęła wyrażać swoje uczucia w nowy sposób. Pewnego dnia Marisol dołączyła do swoich ludzi na kanapie i wgramoliła się w ich ramiona. Jej miękkie przytulanie zmieniło się w skłony całego ciała.

happy cat kisses


Marisol i jej przybrana mama, Tahlia, z czasem bardzo się do siebie zbliżyłyBest_Friends_Felines

“Teraz codziennie przytula się do nas na kanapie i nie pozwala nam iść samej do łazienki” – podzieliła się Tahlia. “Starałam się nie zakochiwać w Marisol, ponieważ wiedziałam, że pewnego dnia ktoś da jej dom na zawsze, ale z czasem, gdy zbliżyliśmy się do siebie, a ona zaczęła być tak kochająca w stosunku do nas, stawało się to coraz trudniejsze.”

.
cuddly cat real men


Marisol cieszy się przytulaniem ze swoim ludzkim tatąBest_Friends_Felines

Wzrosła również więź między Marisol i ich kotem, Remy. Remy był zachwycony, że znów ma najlepszego przyjaciela, pokrewną duszę, z którą może wylegiwać się na łóżku.

Siedząc obok siebie, Marisol chowa łapy w bochenku, podczas gdy Remy leży z rozluźnionymi i rozłożonymi łapami. Obserwują mijający dzień jak dwaj starzy kumple.

cats best friends bed


Marisol i Remy są najlepszymi przyjaciółmi na całe życieBest_Friends_Felines

Marisol wypełniła pustkę w rodzinie jak zagubiony element układanki, który zatrzasnął się na swoim miejscu, a oni wiedzieli, że jest tam, gdzie jej miejsce.

Po roku przebywania w rodzinie zastępczej Marisol w końcu znalazła swoją idealną rodzinę i swoje szczęście na zawsze.

cats best friends bed


Uwielbiają wylegiwać się razem na łóżku jak dwaj starzy kumpleBest_Friends_Felines

“Z radością mogę powiedzieć, że jest teraz stałą częścią naszej małej rodziny i nie wyobrażamy sobie życia bez niej.”

sleeping lounging cat


Szczęśliwa i kochana w swoim nowym domuBest_Friends_Felines

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Best Friends Felines na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot przychodzi na balkon i postanawia rozpocząć nowe życie, okazuje się być najsłodszym “nadzorcą”