Rodzina buduje mały domek z powietrzem dla swojego szczeniaka i teraz nie chce wyjść na zewnątrz –

Rodzina buduje mały domek z powietrzem dla swojego szczeniaka i teraz nie chce wyjść na zewnątrz –

Para, która ma ukochanego zwierzaka, upubliczniła za pośrednictwem sieci społecznościowych wideo, na którym widać, jak ich pies cieszy się dom zbudowany z drewna z klimatyzacją, aby zminimalizować wysokie temperatury.

Maylo to imię opiekuna, który ma do dyspozycji jamę z wodą, jedzeniem, kocami i wszystkim, co pozwoli mu czuć się komfortowo. Wiele powiedziałoby “mieć małego psa stróżującego, który będzie pilnował domu”, ale spójrzcie na tego pana w jego domu z powietrzem” wspomniał na mediach społecznościowych jego właściciel o imieniu Airam Sanchez.

airamachado_mua

Teraz nawet nie chce wyjść na zewnątrz”skomentował jego właściciel w opisie filmiku. Maylo to pies o bardzo potulnym charakterze mimo swojej fizycznej budowy. Miłośnicy psów wiedzą, że zasługują one na to, co najlepsze, dlatego starają się, aby niczego im nie brakowało.

airamachado_mua
airamachado_mua

“Mieszka lepiej niż inni”, “Nie chce mi wynająć pokoju”, “Oczywiście dba o dom, ale swój dom ha, ha, ha”, “Tak właśnie powinniśmy traktować psy, są to istoty o wysokiej świadomości“To najbardziej wyróżniające się komentarze publikacji. Pomysł jest kopiowany przez innych miłośników zwierząt.

airamachado_mua

Na początku nie było łatwo przyzwyczaić małego pieska do jego nowego klimatyzowanego domku na podwórku, ale po pewnym czasie tak się zaadaptował, że teraz chce tam po prostu przebywać ciesząc się komfortem i przede wszystkim dobrą atmosferą.

airamachado_mua

Airam Sánchez wie, że ten pomysł wywołał u niektórych zazdrość, ale nie w negatywny sposób. Wielu ucieszyło się z powodu Maylo, a inni chcieli nawet poprawić warunki, w jakich trzymane są zwierzaki.