Rodzina adoptuje starego psa ze schroniska i daje mu najlepsze ostatnie dni

Rodzina adoptuje starego psa ze schroniska i daje mu najlepsze ostatnie dni

Jeśli chodzi o adopcję psa, pierwszym pomieszczeniem, na które ludzie zawsze patrzą, jest pokój dla szczeniaków.

Każdy chce szczeniaka, ponieważ są urocze i małe. Ale szczeniaki są również pełne energii, co może prowadzić do tego, że będą żuć przedmioty w twoim domu i sikać po całej podłodze.

Czy wiesz, że starsze zwierzęta domowe są często pomijane i pozostawiane bez adopcji w schroniskach? Z tego powodu wiele starszych zwierząt jest poddawanych eutanazji, jeśli w schroniskach brakuje miejsca.

Facebook

Źródło:
Facebook

Pewna rodzina doskonale wiedziała, co spotyka seniorów w schroniskach i wiedziała, że musi wprowadzić do swojego domu psa seniora.

Melissa Davis i jej córka Raven weszły do schroniska dla zwierząt BARCs w Baltimore z jedynym celem adopcji szczeniaka seniora.

Tam właśnie spotkały Kaylee, 11-letnią American Staffordshire terrier, która została przywieziona do schroniska dla zwierząt i oddana przez swoich właścicieli, gdy nie mogli już sobie pozwolić na opiekę nad nią.

“Nikt nie chce starego psa. Ludzie myślą, że szczeniaki są bardziej energiczne. Nie chcę, żeby umarły w schronisku” – powiedziała córka Melissy, Raven, która powiedziała m.in Baltimore Sun.

Facebook

Źródło:
Facebook

Rodzina przygarnęła Kaylee, mimo wczesnej choroby nerek, zerwanego ACL i raka tarczycy. Postanowili ją adoptować i sprawić, że jej ostatnie dni będą wspaniałe.

Wraz z utworzeniem strony na Facebooku, aby udokumentować listę wiaderek Kaylee, weszli do kampanii Petco Foundation’s Holiday Wishes i zranili się, wygrywając grant w wysokości 10 000 USD dla BARCS.

Melissa i Raven byli zachwyceni, że mogą oddać się ludziom, którzy zajęli się Kaylee, gdy jej poprzednia rodzina już nie mogła.

Rodzina zanurzyła się w oszczędnościach i pieniądzach z wakacji, aby upewnić się, że mogą dbać o chore zdrowie Kaylee. Dzieci Melissy zaoferowały nawet rezygnację z wycieczki do Disneylandu, jeśli oznaczałoby to, że Kaylee jest pod opieką.

“Lubi nosić kostiumy i dużo mówi. Jest naprawdę zabawnym psem”, powiedział Raven do Baltimore Sun. “Ciągle próbowała chodzić po okolicy goniąc wiewiórki. To było naprawdę zabawne.”

Facebook

Źródło:
Facebook

Niestety, kilka miesięcy po tym, jak została adoptowana w maju 2017 roku, Kaylee odeszła. Ale nie przed sprawdzeniem wielu rzeczy na jej liście wiaderek.

Kaylee dostała się do śpiewania piosenek z przyjaciółmi, miała bufet serowy, zjadła puppachino i zwieńczyła to wszystko ciastem brownie z bekonem.

Melissa podzieliła się serdecznym filmem z przygodami Kaylee na Facebooku, z następującym podpisem:

Płakałam podczas tworzenia go. Płakałam oglądając go. W moim sercu jest wielka dziura bez niej.

Proszę podziel sie tym to niesamowite wideo ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i rodziną na Facebooku już dziś.