Rodzice potajemnie adoptują psa, którym córka opiekowała się w schronisku

Rodzice potajemnie adoptują psa, którym córka opiekowała się w schronisku

Hallee Fuqua z Oklahomy tak bardzo kocha psy, że podczas przerwy w święcie dziękczynienia była wolontariuszką w lokalnym schronisku dla psów. Natychmiast nawiązała bliską więź z jednym z tamtejszych psów, więc jej tata postanowił zaskoczyć ją na Boże Narodzenie naprawdę wyjątkowym prezentem – tym samym psem ratowniczym. Od lat prosiła o psa, ale do tej pory jej życzenie nigdy nie zostało spełnione.

Jej tata nagrywa moment, w którym po raz pierwszy rzuca okiem na swojego psiego przyjaciela i jest to naprawdę piękna chwila.

YouTube

Źródło
YouTube

Od momentu rozpoczęcia wolontariatu w Humane Society w Stillwater, Hallee zakochała się w ratowniczym psie Rambo, mieszance Plott Hound i Mountain Cur. Para stworzyła bliską więź i Rambo był zawsze pierwszym, którego Hallee odwiedzała.

“Przychodziła i po prostu siedziała z nim”, Jackie Ross-Guerrero, dyrektor schroniska, powiedział ABC News. “Połączyli się od pierwszego dnia”

YouTube

Źródło
YouTube

Hallee wiedziała, że nie będzie mogła być częścią życia Rambo na zawsze.

Niedługo przyjdzie rodzina, która go zaadoptuje, a ona nie będzie mogła się już nim opiekować. Naprawdę zamierzała cieszyć się każdą chwilą z nim do tego czasu.

Jednak ojciec Hallee, Lance, miał plan. Postanowił potajemnie adoptować Rambo i ustawić całą sprawę jako piękną świąteczną niespodziankę dla swojej córki. Ponieważ Hallee pracowała w schronisku, ich tajna misja adopcyjna miała być trudna do wyciągnięcia i wiązała się z kilkoma małymi białymi kłamstwami.

“Wyciągnęliśmy małe białe kłamstwo, kiedy weszłaby, więc pomyślałaby, że nadal jest pod adopcją”, powiedział Jackie.

YouTube

Źródło
YouTube

Kiedy Hallee dowiedziała się poprzez media społecznościowe, że Rambo został adoptowany dwa dni przed niespodzianką w niedzielę, 16 grudnia, jej ojciec powiedział, że była absolutnie “złamana”.

Mała Hallee wiedziała, że pies faktycznie należał do niej!

W dniu, w którym miał podarować Hallee z jej niespodzianką, udało mu się uchwycić jej reakcję na wideo, które udostępnił na teraz wirusowy post na Facebooku. Jej reakcja jest tak czysta, że możemy zobaczyć, jak post zebrał ponad 12k polubień i 4k udziałów od momentu umieszczenia. To taki piękny moment!

YouTube

Źródło
YouTube

Lance siedzi trzymając Rambo, gdy Hallee otwiera drzwi, zupełnie nieświadoma tego, co ma zobaczyć. Jak ona bierze w widoku jej tata z jej ulubionym psem, ona po prostu stoi i patrzy, najwyraźniej w kompletnym szoku.

Następnie jako Rambo bounds nad, aby ją powitać, Hallee załamuje się we łzach, jak ona przytula się z jej nowym psem.

Ona wydaje się być w stanie niedowierzania i pyta, “czy on jest mój?” i “czy żartujesz?” Ale kiedy uświadamia sobie, że Rambo jest cały jej, po prostu nie może przestać płakać łzami radości.

YouTube

Źródło
YouTube

W swoim poście na Facebooku Lance wykorzystał swoją nowo nabytą sławę internetową, aby zachęcić ludzi do przekazania darowizny na rzecz schroniska. W podpisie czytamy:

‘Więc, oto historia. Nasza córka Hallee Fuqua od lat prosiła o psa na święta. Powiedzieliśmy jej, że powinna poczekać aż skończy studia. Zaczęła wolontariat w Humane Society of Stillwater. Zakochała się w psie o imieniu Rambo i często go odwiedzała”

Facebook

Źródło
Facebook

‘Moja żona i ja postanowiliśmy potajemnie adoptować go 3 tygodnie temu. Z pomocą Humane Society utrzymaliśmy to w tajemnicy. W ten weekend dowiedziała się, że Rambo został adoptowany i była załamana. Więc w niedzielę wieczorem zaskoczyliśmy ją jej wczesnym prezentem świątecznym. Uchwyciliśmy ten moment na wideo. Wesołych Świąt Hallee! #onehappygirl #onehappydog

Następnie poprosił o darowizny, aby przejść do schroniska. Co za niesamowity tata! Założymy się, że to święta, których Hallee nigdy nie zapomni.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.