Restauracja adoptuje dwa bezdomne psy, a one stają się najlepszymi pracownikami –

Restauracja adoptuje dwa bezdomne psy, a one stają się najlepszymi pracownikami –

Restauracja Rancheros del sur zlokalizowane w Toluca w Meksyku stało się centrum wszystkich oczu i komentarzy pełnych zachwytu. Właściciel postanowił zatrzymać dwa psy, które błąkały się bez celu po okolicy, ale nie tylko, nadał im bardzo osobliwe imiona.

Na portalach społecznościowych odbiło się echo tej szlachetnej akcji i to jest to dla tych, którzy wyznają miłość do zwierząt, posiadanie takich psów nie jest problemem. Prawda jest taka, że nie było miejsca na żal, bo oboje od razu zdobyli serca wszystkich, którzy ich znali.

Rancheros del Sur

Na stronie dwa psy zostały nazwane po typowym i ulubionym daniu tego miejsca, czyli Costilla y Adobada. To sprawiło, że wiele osób było ciekawych, by poznać, z pierwszej ręki, smak tego pysznego dania.

Costilla i Adobada nigdy nie przypuszczali, że podczas codziennych poszukiwań jedzenia natrafią na to, co stanie się ich domem. Od tego dnia nie tylko mieszkali w restauracji, ale nawet pracowali tam jako gospodarze.

Rancheros del Sur

Obsługa restauracji stwierdziła, co następuje: “Dla Rancheros del Sur nasza społeczność jest bardzo ważna. Dlatego chcemy przedstawić Wam naszych współpracowników, są nimi Costilla i Adobada, którzy pracują z nami od 3 lat w oddziale”.

Właściciel restauracji jest bardzo zadowolony z decyzji, jaką podjął, by wpuścić te dwa psy. Oboje są bardzo wdzięczni i okazują to swoją radością, za każdym razem, gdy pojawia się jakiś kelner a mieszkańcy ze swojej strony są bardzo zadowoleni, że mogą jeść w tak szczególnym miejscu.

Y jeśli jest ktoś, kto czuje się zmuszony do interakcji ze zwierzętami domowymi, może to zrobić z całkowita wolność. Zarówno Costilla jak i Adobada odwzajemnią się w ten sam sposób.

Rancheros del Sur

“To uratowane szczeniaki, kiedy je zobaczysz powiedz cześć, są bardzo przyjazne dla wszystkich naszych klientów i przyjaciół”do tego właśnie właściciel i pracownicy restauracji zachęcają wszystkich, którzy przychodzą skosztować ich potraw.

Dzięki publikacjom dokonywanym na portalach społecznościowych stali się bardzo znani i oczywiście przyniosło im to każdego dnia więcej jadłodajni. Podobnie, każdy chce poznać słynnego Costilla y Adobada.

Rancheros del Sur

W sieciach pojawiły się pozytywne komentarze na temat tego miejsca, w jednym z nich czytamy: “Gratuluję, że wspierasz tak wiele osób i zwierząt. Im więcej dajesz, tym więcej błogosławieństw otrzymujesz. Za to i za więcej nie zamieniłbym moich Rancheros del Sur na nic”.

Obecność Costilla y Adobada w restauracji jest inspiracją do tego, aby więcej miejsc publicznych było otwartych na przyjmowanie zwierząt domowychs. Jeśli nie zostaną pozostawione na terenie posesji, to przynajmniej będą miały możliwość adopcji w przyszłości, co znacznie zmniejszy wskaźnik bezdomnych zwierząt.