Ratownicy przygarniają zagłodzonego psa i walczą, by pomóc mu przetrwać

Ratownicy przygarniają zagłodzonego psa i walczą, by pomóc mu przetrwać

Grupy ratunkowe dla zwierząt często widzą bardzo smutne widoki. Widzą zwierzęta w wielu trudnych sytuacjach, zwierzęta, które nie zrobiły nic złego, ale które cierpią, ponieważ znalazły się w niewłaściwym miejscu z niewłaściwymi ludźmi.

Tak właśnie stało się ze słodkim szczeniakiem o imieniu Angel.

Youtube

Źródło:
Youtube

To może być naprawdę przerażające, aby zobaczyć, do czego ludzie są zdolni, zwłaszcza jeśli chodzi o okrucieństwo wobec zwierząt, ale kiedy ludzie z Rescue From The Hart zostali skontaktowani z jednym poważnie maltretowanym zwierzęciem, byli zaskoczeni, gdy zobaczyli, co się z nią stało.

Pies, który został nazwany Angel, gdy został przyjęty do ich centrum, był celowo głodzony przez miesiące.

Jej organy zaczęły się wyłączać. Mówiąc wprost, pies nie miał zamiaru tego zrobić i nic poza cudem nie byłoby w stanie jej uratować.

Youtube

Źródło:
Youtube

Pomimo wielkich przeszkód, które musiałaby przeskoczyć, aby przeżyć, wspaniali ludzie z organizacji zdecydowali, że nie mogą się poddać i zrobili wszystko, co mogli, aby przywrócić ją do zdrowia.

Dzięki wolontariuszom i pracownikom, którzy poświęcili Angel swój czas, cudem zaczęła się poprawiać, krok po kroku.

Zaczęła jeść po kawałku, a przy odrobinie zachęty i wsparcia, jej przyjazna osobowość szybko zaczęła błyszczeć. Zaczęła nawet zaprzyjaźniać się w ośrodku!

Youtube

Źródło:
Youtube

Po pewnym czasie udało się jej nawet znaleźć nowy, stały dom!

Czas i poświęcenie wykazane przez zespół, jak również ogromna siła pokazana przez samą Angel, dowodzą, że istnieje piękno na tym świecie! Wspaniali ludzie z Rescue From The Hart dzięki swojej pracy sprawiają, że świat staje się naprawdę lepszym miejscem.

Youtube

Źródło:
Youtube

A historia Angel na tym się nie skończyła.

Ratownicy z Rescue from the Hart utrzymywali kontakt z nową rodziną Angela i mogli obserwować, jak Angel wyrasta z chudego szczeniaka na szczęśliwego dorosłego psa.

Poszli odwiedzić Angel w jej nowym domu jeden dzień, a oni podzielili się, co ich wizyta była jak na Facebooku:

“Nasza wizyta była wspaniała i wypełniona pocałunkami, a następnie jej bieganie na zewnątrz, aby gonić liść lub złapać trochę słońca, a następnie wracając dać mi kolejny pocałunek, a następnie z powrotem na zewnątrz, aby tarzać się w trawie, a następnie w środku, aby powiedzieć ‘Hi!’ do taty i Beasley. A potem powtarzać wszystko od nowa” – napisało schronisko.

Angel absolutnie kocha swoich opiekunów i ma z nimi wspaniałe życie. Ma też brata, którego uwielbia.

“Angel i Beasley!!!! Angel nie potrzebuje oczywiście intro, a Beasley to jej brat i bestie. Oboje przyjęci 2015,” Rescue from the Hart napisał na Facebooku, wraz ze słodkim zdjęciem pary.

Facebook/Rescue from the Hart

Źródło:
Facebook/Rescue from the Hart

Po zobaczeniu wszystkiego, przez co przeszła Angel, to takie niesamowite widzieć ją z jej nową rodziną, żyjącą swoim najlepszym życiem. To pokazuje, dlaczego tak ważne jest, aby adoptować psy. Jeśli chcesz pomóc Rescue from the Hart w ich pracy ratowania życia, rozważ darowiznę na rzecz ich organizacji .

Zobacz wideo z ratowania Angel poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.