Puppy spotyka swojego byłego kolegę z pracy i nie może powstrzymać emocji –

Puppy spotyka swojego byłego kolegę z pracy i nie może powstrzymać emocji –

W 2019 roku z posterunku funkcjonariuszy w Xichuan na emeryturę przeszedł owczarek niemiecki o imieniu Wangwang, który zakończył swoje lata służby. W tym czasie została rozdzielona z oficerem, który towarzyszył jej przez większość życia i instruował ją w jej fachu.

Organ oficerski zorganizował umieszczenie domu dla Wangwang, aby mogła spokojnie spędzić ostatnie lata swojego życia. Ta separacja nastąpiła w 2019 roku i od tego czasu rutyna kła zmieniła się, chociaż nigdy nie zapomniała, czego się nauczyła, ani od kogo.

Wangwang jest bardzo szczęśliwy ze swoją nową rodziną. Co jednak nie dziwi, jej były trener wciąż wspomina ją ze szczególnym sentymentem. Postanowił więc złożyć jej wizytę, gdy wykonywała swoje obowiązki w dzielnicy niedaleko swojego domu. Funkcjonariusz nie mógł uwierzyć w to, co przechodziło przez umysł psiaka.

Wangwang potwierdzone głos i zapach jego byłego trenera natychmiast. I to było tyle czasu, który dzielili razem, że emocje się przelały. Było tak, jakby czas nie minął, mały piesek wybiegł na zewnątrz, dobrze wiedząc, kto jej szuka.

Ludzie są zdolni do rozwijania specjalnych więzi z innymi gatunkami. Niektóre historie mają rzeczywiście charakter rozważań sentymentalnych, które potwierdzają więź między dwoma postaciami, jak Wangwang i p.o. oficera.

Bez wątpienia więź miłości i przyjaźni może trwać całe życie. Świadczy o tym ciekawe spotkanie tego agenta z małym psem snifferowym, którego szkolił przez ostatnie kilka lat i który dzielił z nim niejedną chwilę.

Emocjonalne spotkanie zostało nagrane na wideo, które w krótkim czasie stało się wirusowe w sieciach społecznościowych. Materiał filmowy pokazuje umundurowanego mężczyznę stojącego przed domem Wangwang, jak woła do niej, aby wyszła i spotkała się z nim.

Wangwang to bardzo uroczy i figlarny psiak. Jej twarz promieniowała oczywistym podnieceniem. Zaskoczony psiak skakał z radości. Uczucia mężczyzny nie mogły być inne niż nostalgia za czasem, w którym znów będzie żył.

“Można powiedzieć, że Wangwang bardzo tęskni za swoim trenerem, bo pokazuje to po wejściu na brzuch”jedna osoba, która widziała wspomnianą publikację, skomentowała. Kiedy oficer uznał, że nadszedł czas pożegnania, Wangwang usiadł tuż obok swojego ukochanego trenera, aby uniemożliwić mu odejście.

W rzeczywistości Wangwang nie chciał odejść od tego, który był jego wiernym mistrzem podczas lat służby. “Proszę traktować ją dobrze!napisał inny użytkownik sieci, który był pod wrażeniem historii o przyjaźni przekraczającej czas.