Psy łączą się z ojcem weteranem wojennym po dwóch miesiącach rozłąki

Psy łączą się z ojcem weteranem wojennym po dwóch miesiącach rozłąki

Psy i ich właścicieli łączy wyjątkowa więź.

Jest to jedna z rzeczy, które sprawiają, że nasza więź z psami jest tak wyjątkowa. Bez względu na to, jak długo jesteście osobno, Twój pies zawsze będzie o Tobie pamiętał.

Pewien mężczyzna o imieniu Joshua przekonał się o tym na własnej skórze, kiedy musiał zostawić swoje psy na kilka miesięcy. Psy tęskniły za Joshuą, a on odwzajemniał ich tęsknotę.

W odcinku programu “Pit Bulls and Parolees” na Animal Planet wolontariuszki Tia i Mariah wykonały wzruszający gest, który szybko stał się viralem.

Tia i Mariah słyszały o historii Joshuy i były nią poruszone. Był on weteranem wojennym, który po powrocie do życia cywilnego miał trudności z przystosowaniem się i poradzeniem sobie. Czuł się nie na swoim miejscu i był całkowicie odizolowany od innych.

“Po prostu przechodząc ze strefy wojny do życia cywilnego i wiesz, czujesz się całkowicie odizolowany, czujesz się całkowicie samotny… moje psy były jedynymi ludźmi, którzy byli przy mnie” – powiedział Joshua w filmie na YouTube.

Zaczął kochać i uwielbiać dwa psy, które okazały mu lojalność i wsparcie, jakiego potrzebował, by stanąć na nogi.

Nazwane Panda i Mama, te dwa psy trzymały się Joshuy, gdy nikt inny nie chciał.

“Wcześniej spałem w szafie, bo była mała i miała małe drzwiczki, dzięki którym czułem się bezpiecznie… Otwierasz drzwi, a tam jest czworo małych oczu, które się na ciebie gapią, bo one tam są” – powiedział Joshua.

Jednak serce pękło, gdy Joshua został zmuszony do przeprowadzki do Kalifornii.

Nie mógł zabrać ze sobą Mamy i Pandy, więc zostawił je w Luizjanie. Bardzo tęsknił za swoimi psami i poprosił Tię i Mariah, aby przywiozły je dla niego do Kalifornii.

Odwieźli psy do Joshuy, gdzie ponownie połączyły się w Los Angeles.

Ponowne spotkanie Joshuy z jego dwoma psami jest absolutnie wzruszające. Od razu widać, że psy bardzo za nim tęskniły. Zaczynają gwałtownie merdać ogonami, wskakują na swojego właściciela i całują go.

Co ważniejsze, oba psy wreszcie znowu jedzą. Przestały jeść, gdy Joshua wyjechał.

“Jestem po prostu zachwycony, że wróciły. Czuję się kompletny” – powiedział Joshua.

Mariah również była wzruszona ponownym spotkaniem. Była podekscytowana, że mogła być jego częścią.

“Zrobiłabym tę jazdę jeszcze 20 razy, od tyłu do tyłu, wiedząc, że mogę to zrobić, że mogę ich ponownie połączyć. Tylko po to, by zobaczyć ten moment” – powiedziała Mariah.

Cieszymy się, że Joshua i jego psy są znowu razem, tam gdzie ich miejsce, a moment, w którym psy widzą się nawzajem i merdają ogonami, jest piękny do oglądania.

Zobacz film poniżej!

Proszę podziel sie tym to wzruszające spotkanie z przyjaciółmi.