Psiaki nie mogą przestać się uśmiechać po tym, jak zostały uratowane po ciężkim czasie na ulicach –

Psiaki nie mogą przestać się uśmiechać po tym, jak zostały uratowane po ciężkim czasie na ulicach –

Widziano ich na poboczu drogi chodzących bez celu.

Kona i Oscar to imiona dwóch psich braci, którzy byli zdani na łaskę ulicy. Niektórzy przechodnie widzieli ich trochę zagubionych i pozbawionych celu, bo nie mieli troskliwego człowieka, który przygarnąłby ich do domu.

Działo się to na ruchliwej ulicy w Palmdale w mieście w hrabstwie Los Angeles, położonym w stanie Kalifornia. Ich twarze wskazywały, że potrzebują od kogoś pomocy. W jednym przypadku postanowili przejść przez jezdnię i o mało nie zostali potrąceni przez samochód.

thedogermillers

W tym momencie kobieta odciągnęła ich w bezpieczne miejsce i skontaktowała się z MaeDay Rescue, aby zorganizować pomoc. Kły zostały natychmiast umieszczone w promieniu natychmiastowej adopcji.

“Oba były uległe, co ułatwiło ich odbiór. Można powiedzieć, że byli (przestraszeni) i wiedzieli, że będą bezpieczni w samochodzie – powiedział powiedział mediom jeden z przedstawicieli MaeDay Rescue. Kiedy mogli się zrelaksować, ich prawdziwe osobowości zaczęły się pokazywać.

thedogermillers

“Kona była trochę spokojniejsza i dawała małe buziaki. Natomiast Oscar był głupkowatym, aktywnym maluchem, który uwielbia się wtrącać we wszystko, co się da, ale oboje są bardzo słodcy i mądrzy!”, dodał ratownik.

maedayrescue

W procesie adopcyjnym Kona jako pierwsza dostała dom. “Ta piękna dziewczyna już nigdy nie zostanie wyrzucona” powiedzieli ratownicy na swoim koncie na Instagramie. Rodzeństwo czekałyby losy inne, ale w lepszym stanie.

maedayrescue

“Jej nowa rodzina jest (zakochana) w niej i już otacza ją tak wielką miłością!”,dodali sympatycy MaeDay Rescue o pięknej suczce. Potem adopcja Oscara przebiegła szybko.

maedayrescue

“Kocha swoją nową rodzinę i jest bardzo (zachwycony) swoim starszym bratem” powiedział ośrodek na wieść, że nowa rodzina ma jeszcze jedno zwierzę. Był to warunek, który przyspieszył adopcję, ponieważ właściciele chcieli mieć towarzysza dla swojego starszego psa.

maedayrescue

“To naprawdę jest idealny dom dla niego i jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią jego podróży do szczęśliwego zakończenia!jak miło, że te piękne zwierzęta będą miały inny los niż życie, które prowadzili!

maedayrescue