Psiaki bawią się w zaprzęgi na schodach placu zabaw i bawią się “jak dzieci” –

Psiaki bawią się w zaprzęgi na schodach placu zabaw i bawią się “jak dzieci” –

Brady i Mac to dwaj psi bracia, którzy lubią spędzać razem czas. Jednym z ulubionych zajęć nierozłącznych przyjaciół jest transport w plastikowych sankach, gdzie jeden z nich służy jako kierowca, a drugi jako pasażer.

Starszy brat Brady jest tym, który trzyma środek transportu za jeden koniec liny, podczas gdy Mac, jako mniejszy wzrostem i lżejszy wagą, cieszy się z jazdy. Ta rutyna jest powtarzana raz za razem i wydaje się, że nigdy nie są zmęczeni jej wykonywaniem.

bradymac15

Jedną z rzeczy, w których pieski są najlepsze, jest zabawaa robiąc to w ten sposób, można mieć wystarczająco dużo materiału multimedialnego, aby zabawić więcej niż jednego. To niesamowite, jak najprostsza rzecz na świecie może sprawiać tyle przyjemności.

bradymac15

Stara para butów, szmata, gałąź lub cokolwiek, co wygląda na bezużyteczne, może dać największe uczucie. Prostota, z jaką występują te wydarzenia, pozwala nam zastanowić się nad tym, jak proste jest życie i jak skomplikowane są istoty ludzkie.

bradymac15

Brady i Mac mają już ponad siedem tysięcy followersów, którzy nie omijają ich treści. Zobaczyć ich w takich okolicznościach jest z pewnością fascynujące. Wyglądają jak dwoje dzieci w akcji. Dobrze jest pamiętać, że zabawa jest jedną z podstawowych potrzeb, jakie ma człowiek.

bradymac15

Czego nie można dokładnie docenić, to kto ma większą frajdę z tej gry czy Brady czy Mac. Al starszy brat nie wydaje się mieć nic przeciwko temu, że musi nosić swojego młodszego brata. Więc do szczęścia nie potrzeba wielu rzeczy.