Przezabawna “rozmowa” Dwayne’a Johnsona z 3-miesięczną córką rozkochała nas w sobie

Przezabawna “rozmowa” Dwayne’a Johnsona z 3-miesięczną córką rozkochała nas w sobie

Choć Dwayne “The Rock” Johnson zaczynał karierę jako zapaśnik, teraz cieszy się życiem rodzinnym.

View this post on Instagram

Dwayne poślubił swoją menadżerkę Dany Garcia w 1997 roku. Cztery lata później, w sierpniu 2001 roku, urodziła im się córka Simone.

Sześć lat po urodzeniu Simone, Dwayne i Dany ogłosili, że rozstają się polubownie. Oboje pozostają przyjaciółmi i nadal prowadzą wspólne interesy. Krótko po rozwodzie Dwayne zaczął spotykać się z Lauren Hashian i od tamtej pory ta dwójka jest razem. W wywiadzie były wrestler powiedział PEOPLE:

“Miałem takie szczęście, że raz się zakochałem. Zakochać się ponownie? To trudna rzecz do zrobienia dwa razy w pozycji, w której jestem.”

View this post on Instagram

In December of 2015, Dwayne i Lauren urodzili swoją pierwszą córkę, Jasmine Lia.

Ojciec często zabiera na swoje konta w mediach społecznościowych, by opowiadać fanom o swoich rodzicielskich przygodach.

Zobacz this post on Instagram

For example, gdy 2-letnia Jasmine Lia obdarzyła go niespodziewanym komplementem. W poście na Instagramie napisał: “Wspaniale naładować baterie w ten weekend, wracając do domu z moimi dziewczynami i ucząc to lil’ tornado jak pływać.”

“Zdjąłem koszulę, a ona powiedziała, ‘Daddy I like your brown boobies…’ Thank you baby, but daddy has pecs, not boobies,” dodając humorystyczny hashtag, “#MrBrownBoobs.”

dwayne-johnson-jasmine-pool
Instagram – therock

Source:
Instagram – therock

W Instagramie post, umięśniony aktor napisał:

“Byłem tam podczas porodu, pomagając jej oddychać, każdy bardzo intensywny skurcz, każda sekunda bólu, właśnie tam obserwując rzeczywisty poród, przecinając pępowinę i ocierając łzy.”

“To cud, którego powinniśmy być świadkami, ponieważ da ci zupełnie nowy szacunek dla siły i piękna kobiety.”

dwayne-johnson-tiana-gia-newborn
Instagram – therock

Source:
Instagram – therock

Ostatnio zamieściła uroczy filmik, na którym ich trzymiesięczna córka Tiana Gia prowadzi coś, co brzmi jak mała rozmowa.

Morning convos! 🍼☕

A post shared by Lauren Hashian (@laurenhashianofficial) on

Fani byli zauroczeni Tianą, a ponieważ Lauren zamieściła tę “rozmowę”, Dwayne zamieścił inną, która przeszła całkowicie wirusowo.

Na filmie, obejrzanym miliony razy, widać “The Rock” trzymającego Tianę w swoich umięśnionych ramionach.

dwayne-johnson-tiana-gia-conversation
Instagram – therock

Source:
Instagram – therock

Wygląda na to, że łowi komplementy dla taty, ponieważ mówi swojemu szczerzącemu się dziecku: “Masz najseksowniejszego tatę na świecie”, a ona zaczyna chichotać i uśmiechać się w odpowiedzi. “Wiem, wiem, prawda?”, mówi jej. “I najfajniejszego tatę na świecie”.

Od tego momentu filmik staje się coraz bardziej słodki – ale pozwolę ci być sędzią.

Jak wspomniano, urocza rozmowa Dwayne’a z Tianą została obejrzana miliony razy. People are enamored by the two’s adorable relationship— and hey, I’m sure the sight of a sexy man holding a tiny baby doesn’t hurt either.

dwayne-johnson-tiana-gia-conversation
Instagram – therock

Source:

OoooommmmGGGOODDDD!!😭just the sweetest thing”

“This is the most precious thing ive seen all day!!”

Watch the adorable interaction below!

Please podziel sie tym this with your friends and family.

Baby Tiana Gia: Będę patrzeć na Ciebie z moim gumowym uśmiechem i po prostu kochać, doceniać i podziwiać całą tę Tatusiową Dobroć, którą widzę. Hobbs leżący na podłodze w tle: Holy sh*t please Baby Tia przestań go zachęcać. Przez to mam mdłości. For the record, this is the same way I speak to @kevinhart4real

A post shared by therock (@therock) on