Przezabawna “rozmowa” Dwayne’a Johnsona z 3-miesięczną córką rozkochała nas w sobie

Przezabawna “rozmowa” Dwayne’a Johnsona z 3-miesięczną córką rozkochała nas w sobie

Choć Dwayne “The Rock” Johnson zaczynał karierę jako zapaśnik, teraz cieszy się życiem rodzinnym.

View this post on Instagram

A post shared by therock (@therock)

Dwayne poślubił swoją menedżerkę Dany Garcia w 1997 roku. Cztery lata później, w sierpniu 2001 roku, urodziła im się córka Simone.

Sześć lat po urodzeniu Simone, Dwayne i Dany ogłosili, że rozstają się polubownie. Oboje pozostają przyjaciółmi i nadal prowadzą wspólne interesy. Krótko po rozwodzie Dwayne zaczął spotykać się z Lauren Hashian i od tamtej pory ta dwójka jest razem. W wywiadzie były wrestler powiedział PEOPLE:

“Miałem takie szczęście, że raz się zakochałem. Zakochać się ponownie? To trudna rzecz do zrobienia dwa razy w pozycji, w której jestem”

View this post on Instagram

A post shared by therock (@therock)

W grudniu 2015 roku Dwayne i Lauren urodzili swoją pierwszą córkę, Jasmine Lia.

Ojciec często zabiera się na swoje konta w mediach społecznościowych, aby opowiedzieć fanom o swoich rodzicielskich przygodach.

View this post on Instagram

A post shared by therock (@therock)

Na przykład wtedy, gdy 2-letnia Jasmine Lia powiedziała mu niespodziewany komplement. W poście na Instagramie napisał: “Wspaniale naładować baterie w ten weekend, wracając do domu ze wszystkimi moimi dziewczynami i ucząc to lil’ tornado, jak pływać”

“Zdjął moją koszulę i powiedziała: ‘Tatusiu lubię twoje brązowe cycki…’ Dziękuję kochanie, ale tata ma pecs, a nie cycki,” dodając humorystyczny hashtag, “#MrBrownBoobs”

dwayne-johnson-jasmine-pool
Instagram – therock

Źródło
Instagram – therock

Kiedy Lauren urodziła ich drugą córkę w kwietniu tego roku, Dwayne również zabrał się do mediów społecznościowych, aby opisać to doświadczenie. W poście na Instagramie, umięśniony aktor napisał:

“Byłem tam podczas porodu, pomagając jej oddychać, każdy bardzo intensywny skurcz, każda sekunda bólu, właśnie tam obserwując rzeczywisty poród, przecinając sznurek i ocierając łzy”

“To cud, którego powinniśmy być świadkami, bo dzięki niemu nabierzesz zupełnie nowego szacunku dla siły i piękna kobiety”

dwayne-johnson-tiana-gia-newborn
Instagram – therock

Źródło
Instagram – therock

Dziewczyna Dwayne’a, Lauren, również od czasu do czasu włącza się do akcji w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła uroczy filmik, na którym ich trzymiesięczna córka Tiana Gia ma coś, co brzmi jak mała rozmowa.

Morning convos! 🍼☕

A post shared by Lauren Hashian (@laurenhashianofficial) on

Fani byli zauroczeni Tianą, a ponieważ Lauren zamieściła tę “rozmowę”, Dwayne zamieścił kolejną, która poszła w świat całkowicie viral.

W obejrzanym miliony razy filmiku widać, jak “The Rock” trzyma w swoich umięśnionych ramionach Tianę.

dwayne-johnson-tiana-gia-rozmowa
Instagram – therock

Źródło
Instagram – therock

Tiana patrzy na swojego ojca z pełnym uwielbieniem, gdy ten zadaje jej serię pytań. Wygląda na to, że łowi jakieś tatusiowe komplementy, ponieważ mówi swojemu szczerzącemu się dziecku: “Masz najseksowniejszego tatę na świecie”, a ona zaczyna chichotać i uśmiechać się w odpowiedzi. “Wiem, wiem, prawda?”, mówi jej. “I najfajniejszego tatusia na świecie”

Od tego miejsca, wideo staje się tylko słodkie – ale pozwolę wam być sędzią.

Jak wspomniano, urocza rozmowa Dwayne’a z Tianą została obejrzana miliony razy. Ludzie są zauroczeni uroczą relacją tych dwojga – i hej, jestem pewien, że widok seksownego mężczyzny trzymającego malutkie dziecko też nie zaszkodzi.

dwayne-johnson-tiana-gia-rozmowa
Instagram – therock

Źródło
Instagram – therock

W komentarzach do filmiku czytamy:

“Jak cenne❤❤ Dzieci i niemowlęta sprawiają, że świat wydaje się idealny”

“OMG they’re sooooo sweet”

“Jak ja to przegapiłam!!!? OoooommmmGGGOODDD!!!😭 po prostu najsłodsza rzecz”

“This is the most precious thing ive seen all day!!!”

Obejrzyjcie uroczą interakcję poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Ja: Będę po prostu łowił komplementy przez cały dzień, kiedy będę trzymał cię w ramionach. Baby Tiana Gia: Będę patrzeć na ciebie z moim gumiastym uśmiechem i po prostu kochać, doceniać i podziwiać całą tę Tatusiową Dobroć, którą widzę. Hobbs leżący na podłodze w tle: Holy sh*t please Baby Tia przestań go zachęcać. Przez to mam mdłości. Dla przypomnienia, w ten sam sposób mówię do @kevinhart4real

A post shared by therock (@therock) on