‘Prawdziwa’ Królewna Śnieżka jest odwiedzana przez dzikie lisy i jelenie w swoim domu

‘Prawdziwa’ Królewna Śnieżka jest odwiedzana przez dzikie lisy i jelenie w swoim domu

Wszyscy znamy historię Królewny Śnieżki i tego, jak zwierzęta do niej lgną.

Cóż, jest pewna kobieta w Essex, w Anglii, która wydaje się być nowoczesną i prawdziwą Królewną Śnieżką.

“Zwierzęta wydają się zawsze przychodzić do mojego domu – żadne z nich nie wydaje się bać siebie nawzajem. Moi przyjaciele zaczęli nazywać mnie Śnieżką, ponieważ zwierzęta wydają się chcieć do mnie przychodzić” – powiedziała kobieta .

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

Na filmie, na jej podwórku, jest kot, lis i kilka jeleni, które po prostu kręcą się w pobliżu.

Po prostu pilnują swoich spraw, robią swoje. Lis po prostu stoi tam przy żywopłocie. Może szuka schronienia przed dziką naturą i chciał być w jakimś niezagrażającym miejscu.

Jeden z jeleni jest na podwórku, je trawę. Zaraz za nim przy żywopłocie są dwa inne jelenie. Może to rodzice i po prostu przyszli, żeby ich dziecko mogło się najeść.

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

A kot zachowuje się jak król przedniego podwórka, sprawdzając, czy wszyscy są cali i czy czegoś jeszcze potrzebują.

“Omg co za wspaniały widok na własnym podwórku. Wyczuwają w tobie miłośnika zwierząt” – powiedziała Sherle Christensen .

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

I to prawda. Zwierzęta są naprawdę przyciągane do pewnych ludzi.

Kiedy idą do miejsca, gdzie jest dużo zwierząt, nawet jeśli to tylko psy lub koty, zwierzęta chcą być blisko nich i dotykać ich.

Linia Psychiczna mówi, że zwierzęta są przyciągane do ludzi o wysokim poziomie energii. W rzeczywistości są one przyciągane do tej energii.

“Energia jest spokojniejsza, chroni zwierzę i zwierzęta rozpoznają możliwość miłości. One [rozpoznają] twoją energię i [dają] ci znać, że myślą, że jesteś godny zaufania. Jeśli zwierzę jest przyciągane do ciebie, to może być dlatego, że rozpoznaje twoją psychiczną energię”, wyjaśnił.

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

Ale to nie jest jedyny powód, dla którego zwierzęta grawitują w kierunku pewnych ludzi, a nie innych.

Optimist Minds wymienia kilka powodów.

Zwierzęta mogą być przyciągane przez aromat danej osoby. Nie, nie mówimy tu o perfumach. Mówimy o naturalnym zapachu ciała danej osoby. Istnieją pewne zapachy, które przyciągają zwierzęta.

Czasami są to sygnały, które wysyłamy. Nasz ton głosu i nasza postawa mogą zachęcić zwierzęta do pójścia do nas. I na odwrót, sygnały z ciała innej osoby – zdenerwowanej i przestraszonej – również mogą być powodem, dla którego zwierzęta będą nas unikać.

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

Jesteś empatą lub osobą bardzo wrażliwą? Zwierzęta też to wyczuwają.

“Zwierzęta kochają w sposób, który nie potrzebuje żadnego wyjaśnienia ani powodu. A ponieważ są całkiem otwarte na to, co czują, empaci wiedzą dokładnie, na czym stoją, kiedy są w pobliżu zwierząt”, napisali .

Dla tej kobiety zwierzęta odwiedzają jej dom tak często, że przyjaciele zaczęli nazywać ją Królewną Śnieżką.

YouTube – ViralHog

Źródło:
YouTube – ViralHog

Nie przeszkadza jej to przezwisko i nie przeszkadzają jej te wszystkie odwiedzające ją zwierzęta. To dobrze, bo zdecydowanie jest w niej coś, co przyciąga zwierzęta, więc może się spodziewać, że różne zwierzęta będą ją regularnie odwiedzać, gdziekolwiek się znajdzie.

Obejrzyj poniższe wideo, aby zobaczyć zwierzęta spędzające czas na jej podwórku.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.