Poznaj Trumpet the Bloodhound – zwycięzcę “Best in Show” na wystawie psów Westminster

Poznaj Trumpet the Bloodhound – zwycięzcę “Best in Show” na wystawie psów Westminster

Bloodhound został uznany za “Best in Show” po raz pierwszy w historii Westminster Kennel Club Dog Show … i jesteśmy absolutnie za tym!

Chociaż premierowa wystawa psów odbywa się zwykle w nowojorskim Madison Square Garden, w tym roku impreza odbyła się w Tarrytown, New York’s Lyndhurst Mansion, National Historic Landmark.

Impreza rozpoczęła się w sobotę i zakończyła wieczorem w środę.

Najlepsza rasa w każdej z siedmiu kategorii (Sporting, Terrier, Working, Hound, Toy, Non-Sporting, and Herding) została określona, a następnie walczyli o upragniony tytuł “Best in Show” po zaciętej rywalizacji i trudnych osądach.

Uroczy bloodhound o imieniu Trumpet pokonał setki innych psów gończych, aby zająć pierwsze miejsce w kategorii psów gończych.

Rywalizacja z innymi mistrzami grup była jego kolejnym wyzwaniem.

Czterolatek rywalizował z owczarkiem niemieckim, maltańczykiem, seterem angielskim, samoyedem i Lakeland terrierem.

Trumpet “podnosił głos”, ponieważ grupa psów gończych nie wygrała konkursu od siedmiu lat. A żeby to było jeszcze bardziej znaczące, bloodhound nigdy nie zdobył tytułu na wystawie. W zawodach wzięło udział ponad 3000 psów, ale Trumpet wyszedł zwycięsko.

Wspaniała wiadomość została udostępniona na Facebooku przez Westminster Dog Show.

Widzowie byli zachwyceni, widząc bloodhounda na platformie po raz pierwszy w historii. Komentarze napłynęły. Wyglądało na to, że ludzie zgadzają się, że nadszedł czas, aby ta rasa znalazła się na podium.

Jeden z komentatorów napisał: “Tak dumny z Trumpa! Glad on dostał nie tylko pokazać majestatyczny stronę Bloodhound, ale także jego goofy stronę! Dumny właściciel Bloodhound tutaj! Zasłużyłeś na najwyższe miejsce, Trumpet! Gratulacje!”

Inny dumny właściciel bloodhounda zabawnie powiedział: “Trumpet jest oszałamiający!!! Nasze bloodhoundy są jakby najlepsze w show, NA KUCHNI!”

Oprócz atrakcyjności, bloodhoundy są świetnymi psami zapachowymi i wspaniałymi zwierzętami rodzinnymi.

Dobrze dogadują się z dziećmi, są miłe i łagodne. Są też niesamowicie lojalne wobec swoich ludzi. Nie daj mi nawet zacząć z tymi zmarszczkami i klapniętymi uszami!

Aby udowodnić naszą tezę, inny komentator napisał: “Wreszcie! Najlepsza rasa w historii! Pomyśl o wszystkich życiach, które uratowali. Są tak lojalni. Byliśmy podekscytowani wygraną!”

Rzeczywiście, posiadanie bloodhounda jest prawdziwą zmianą życia!

A ta honorowa wygrana na Westminster Kennel Club Dog Show przez Trumpa jest tylko jednym z wielu powodów, dla których bloodhoundy są niesamowite!

Wierzymy, że psy ratownicze są najwspanialsze i namawiamy wszystkich do adopcji psa w sąsiednim schronisku. Zobacz, które bloodhoundy są dostępne do adopcji w każdym stanie w Stanach Zjednoczonych, sprawdzając tę mapę.

Kudos dla Trumpa i jego opiekuna! To było z pewnością zasłużone zwycięstwo. Mam nadzieję, że nic, ale mnóstwo i mnóstwo smakołyków, pocierania i uścisków dla Trumpa mistrza!

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć Trumpa i jego opiekuna wspaniały zwycięski moment!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.