Pogrążona w żałobie 6-latka zaprasza przechodniów i swojego psa na pogrzeb ojca

Pogrążona w żałobie 6-latka zaprasza przechodniów i swojego psa na pogrzeb ojca

Czy kiedykolwiek płakałeś czytając artykuł online? Cóż, możesz pomyśleć dwa razy przed przeczytaniem tej historii, jeśli nie chcesz przerwać swojej gorącej passy! Chociaż ta historia jest prawdziwym wyciskaczem łez, jest też tak samo chwytająca za serce.

Pexels

Źródło:
Pexels

Małe dzieci nie powinny musieć chodzić na pogrzeb swoich rodziców.

Pexels

Źródło:
Pexels

Mała Raelynn Nast to 6-letnia dziewczynka, która niestety musiała to właśnie zrobić. Pochodząca z Greenwood w stanie Arkansas musiała pożegnać się ze swoim tatą po tym, jak zakończył on swoją walkę z rakiem okrężnicy. Mając zaledwie 41 lat, nie był to łatwy czas dla rodziny. Davey i Raelynn byli naprawdę blisko i jego śmierć była trudna.

Posted by Lacey Lee Nast on Wednesday, April 7, 2021

To jednak nie jest tak naprawdę historia o śmierci.

Pexels

Źródło:
Pexels

Chodzi raczej o to, co wydarzyło się na pogrzebie kilka miesięcy temu. Podczas gdy pogrzeby nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, ten miał niespodziewane wydarzenie, które wyglądało jakby wszechświat przytaknął rodzinie.

Raelynn zdecydowała się siedzieć na zewnątrz i witać się z ludźmi, gdy wchodzili do sali pogrzebowej.

Pexels

Źródło:
Pexels

Podczas gdy ludzie przychodzili, witali się i składali wyrazy szacunku, Raelynn rozmawiała z nimi. Mała dziewczynka witająca cię w tak ciężkim czasie była dla wielu ludzi światłem w ciemnej chwili.

Podczas gdy Raelynn była na zewnątrz ze swoimi kuzynami, labrador biegł obok domu pogrzebowego ze swoim właścicielem.

Pies, labrador o imieniu Blue, uprawiał jogging ze swoją mamą, Emily Beineman. Będąc małą dziewczynką, Raelynn zapytała, czy może pogłaskać uroczego psa.

“Szła ulicą, a ja zapytałam ją, czy mogę pogłaskać psa, a ona powiedziała tak”, Raelynn powiedziała FOX,

Raelynn tak bardzo pokochała psa, że zaprosiła ich dwóch, aby przyszli “zobaczyć” jej tatę.

Jej mama, Lacey, była w środku domu pogrzebowego, kiedy Raelynn przyprowadziła nieznajomego i jej psa. Lacey, jak można sobie wyobrazić, była nieco zszokowana tym, co się działo.

“Po prostu siedziałam tam, odwiedzając jakąś rodzinę, a wchodzi moja córka z zupełnie obcym człowiekiem”, powiedziała Lacey. “To jedno z tych doświadczeń, których chyba nigdy nie zapomnę.”

Blue została z tyłu pokoju, podczas gdy Raelynn przyprowadziła Emily na przód, aby zobaczyć jej tatę.

Fox

Źródło:
Fox

“Myślę, że to był jego sposób na powiedzenie jej [Raelynn], że wciąż tu jest i będzie patrzył na nią z góry i prowadził ją przez ten proces” – powiedziała Lacey.

Co jest niesamowite to fakt, że wstążka dla świadomości raka jelita grubego jest niebieska I to był ulubiony kolor Davey’ego! Ta chwila była wzruszająca dla Raelynn i chwilą nadziei dla Lacey.

Fox

Źródło:
Fox

Nowi przyjaciele umówili się nawet na kilka wspólnych zabaw w przyszłości!

Fox

Źródło:
Fox

Od tego momentu ludzie połączyli się z tą historią w głęboki sposób. Miasto postanowiło nawet nazwać 3 maja “Dniem Emily Beineman i Blue” w ramach świętowania! Choć śmierć jest przerażająca i często bolesna, przynajmniej mamy psy, które pocieszają nas w najtrudniejszych chwilach.

Zobacz film poniżej!

Proszę POKAŻ to swoim przyjaciołom i rodzinie.