plotkujące koty” wpatrują się z uwagą w nowego szczeniaka sąsiada –

plotkujące koty” wpatrują się z uwagą w nowego szczeniaka sąsiada –

Maja to mały piesek 2 lata niedawno uratowana, która została zabrana przez swoją właścicielkę Jackie Evans do miasta Horsham w Wielkiej Brytanii, aby odwiedzić przyjaciółkę z młodości. Po dotarciu na miejsce spotkali bardzo wyjątkowych kocich gospodarzy.

Okazuje się, że w ogrodzie kwatery Mai i Jackiego zerkała ta para bardzo “plotkujących” kotów. Ci improwizowani obserwatorzy okolicy pojawili się w momencie, gdy złapali powiew zapachu ciała kła. Wyglądało to tak, jakby upominały się o swoje terytorium.

Caters Clips

Ponieważ okazja była naprawdę ciekawa, postanowili nagrać moment i przesłać na głównych sieciach społecznościowych, działania felinów. Trzeba powiedzieć, że Twitter, Instagram, Facebook i YouTube są pełne momentów, w których zwierzęta domowe są bohaterami.

Caters Clips

Popularny kanał na YouTube o nazwie Caters Clips z ponad dwoma i pół milionami subskrybentów, zamieścił filmik. Miłośnicy zwierząt szybko wyrazili swoje wrażenia na temat oczekujących obserwatorów ogrodu.

Caters Clips

Koty są z natury bardzo ciekawskie. Ten stan sprawił, że w królestwie zwierząt zyskały opinię szpiegów. Ponieważ lubią poznawać swoje otoczenie; ich zdolności do polowania na myszy, czy jakiekolwiek inne zwierzę, wzrastają wraz z ich rozwojem.

Caters Clips

Kiedy są jeszcze bardzo młode, koty zaczynają rozumieć, że świat może być niegościnnym i nieznanym miejscem. Ale kiedy już się rozwiną, niektóre uważają, że ich przestrzeń nie musi być dzielona i czują się właścicielami tego miejsca.

Caters Clips

Kilka felinów nie kalkulują zbyt dobrze ryzyka, na które są narażone. Ci, którzy mieszkają w mieszkaniach lub mieszkaniach położonych na wysokich piętrach, są narażeni na niebezpieczeństwo wpadnięcia w pustkę w trakcie prób złapania zdobyczy.

Ale wszystkie te argumenty nie wydawały się mieć znaczenia dla tych dwóch kotów, więc Maja otrzymała niezwykłe powitanie, które stało się wirusowe na różnych platformach cyfrowych. Dzięki tym działaniom więcej niż jedna osoba rozważyła adopcję kotów.