Piesek zabiera swoich bezdomnych przyjaciół do domu sąsiada, aby ich nakarmić –

Piesek zabiera swoich bezdomnych przyjaciół do domu sąsiada, aby ich nakarmić –

Ich działania wspiera sąsiad, który daje jedzenie gościom.

Sąsiedni szczeniak Alaskan Malamute otrzymał uwagę od Veroniki Diaz, której nigdy nie zapomni. Od tego momentu obaj stali się bliskimi przyjaciółmi i nie był to ostatni raz, kiedy się widzieli. To miał być początek wyjątkowej przyjaźni.

Futrzasty psiak co jakiś czas pojawia się z bezpańskim psem, aby jej przyjaciel dał jej jedzenie. Diaz robi to chętnie i czuje, że jest już zobowiązana do przyszłych występów gości.

weronikadiakon1

Weronika została skrytykowana w mediach społecznościowych za dawanie jedzenia bezpańskim psom przez niektórych bezdusznych ludzi. Oczywiście tego typu komentarze nie są najbardziej popularne na istniejących platformach cyfrowych, ponieważ że miłośników zwierząt jest znacznie więcej.

weronikadiakon1

Weronika zachęcała ludzi do dokarmiania bezpańskich psów, gdy tylko mają okazję. Choć nie każdy może je adoptować, taki szczegół zawsze zostanie doceniony. “Jakie to piękne, jak ona przyprowadza swoich przyjaciół”, powiedział jeden z komentujących.

weronikadiakon1

“Piesek: wyglądasz tak chudo, że zabiorę cię do człowieka, który rozdaje jedzenie”wspomniał inny odnosząc się do działań ogromnego kła. Nie trzeba dodawać, że mamaluty są znane ze swojej siły.

weronikadiakon1

“Jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo jest towarzyski”powiedział jeden z użytkowników mediów społecznościowych, odnosząc się do sympatycznego charakteru psa. Najlepszy przyjaciel człowieka potrafi okazać empatię i potrafi zrozumieć, kto może być jego przyjacielem. Dla Weroniki jest to powód do uśmiechu każdego dnia.