Piesek wychodzi ze swoim ukochanym człowiekiem, aby towarzyszyć mu w pracy jako taksówkarz –

Piesek wychodzi ze swoim ukochanym człowiekiem, aby towarzyszyć mu w pracy jako taksówkarz –

Niewiele rzeczy wywołuje tyle radości, co to, co zobaczył ten człowiek, gdy wezwał taksówkę, która miała go zawieźć do celu. Ma na imię Orlando, był na ruchliwych ulicach Limy w Peru i opowiada, co się stało: “Wczoraj poprosiłam o taksówkę, a pan miał towarzyszącego mu małego pieska”.

Zrozumiał, że między tym człowiekiem a jego towarzyszką naprawdę istniała bardzo szczególna więź. Tak bardzo, że nie do pomyślenia jest, żeby wychodził do pracy i nie zostawiał go samego w domuczas pracy taksówkarza w tym mieście jest zazwyczaj bardzo długi.

Kiedy jest się świadkiem takiej akcji, można tylko pomyśleć o poziomie solidności w tym związku, a także o.. wielka wrażliwość i ludzka jakość, która charakteryzuje tę osobę. I dlatego, czyni go użytecznym narzędziem społeczeństwa gdzie pracuje.

Widać, że dla tego człowieka jego pies nie jest tylko zwierzęciem domowym, ale towarzyszem życia. Dlatego, gdy wychodzi do pracy, wie, że musi zabrać go ze sobą. On nawet już wiele osób ich rozpoznaje i z wielką przyjemnością podróżuje razem z tą nierozłączną parą.

Orlando chciał podzielić się tą szlachetną historią za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze, więc wziął na siebie pokazanie jej w obrazie, który mówi sam za siebie. W którym szczeniaka można zobaczyć siedzącego na siedzeniu pasażera, z głową wystającą przez okno i bryzą rugującą jego obfite futro.

Gdy Orlando jechał w pojeździe, psowaty od czasu do czasu odwracał się, by na niego spojrzeć, nie tracąc ani na chwilę widoku za oknem. Było oczywiste, że cieszył się każdą chwilą dzieloną ze swoim panem, dla niego to było jak codzienne wyjście na spacer.

Ze swojej strony pies zdobył uwagę internautów w sieciach, a także ich sympatię, z drugiej strony taksówkarz osiągnął podziw za wyraźne pokazanie, jaką osobą jest. Nic dziwnego, dlaczego ta publikacja miała tyle wyświetleń i komentarzy pełnych pozytywności.

Kobieta, która często korzysta z taksówek wyraziła: “Mam nadzieję, że zostanie to uregulowane i że zwierzęta domowe zawsze będzie można zabrać do autobusu, taksówki czy metra. Czas na ewolucję, że wszędzie jest więcej zwierząt”.