Piesek widzi otwarte drzwi i korzysta z okazji, by wejść i poprosić o adopcję

Piesek widzi otwarte drzwi i korzysta z okazji, by wejść i poprosić o adopcję

Lauren Alondra i jej chłopak postanowili otworzyć drzwi dla pięknego kła, który całkowicie zajął jej serce. Pies, nazwany Buddy, należał do osoby, która nie była w stanie się nim opiekować. Po rozmowie z nią zgodziła się oddać go parze.

Początkowo pies wydawał się nieśmiały i bojaźliwy, ale stopniowo zdobywał zaufanie z parą do tego stopnia, że stał się jednym z najbardziej radosnych, czułych i zabawnych zwierząt domowych w istnieniu. Nie trzeba dodawać, że Buddy był leczony na pewne przypadłości, które miał.

Lauren Skylark

Na stronie rzeczywistość, z którą wiele szczeniąt spotyka się każdego dnia na ulicach całego świata jest bardzo niefortunne. Ich życie zależy od szczęścia, a także od życzliwości ludzi takich jak Lauren Alondra, którzy litują się nad nimi, dając im wszystko, czego potrzebują.

Lauren Skylark

“Właścicielka powiedziała, że życzy sobie, abyśmy mogli (adoptować go), ponieważ wydaje się, że bardzo dobrze sobie z nami radzi. Mimo, że czwarty pies to duża odpowiedzialność, cieszymy się z tego. Idealnie wpasował się w nasz dom” alondra powiedziała mediom cyfrowym The Dodo pamiętając, jak wyglądała adopcja.

Lauren Alondra

“Na początku był super przerażony tym, co się stało. Teraz jest bardzo szczęśliwy i chętny do zabawy. Uwielbia głaskanie po brzuszku i zabawę w aportowanie. Uspołeczniamy go jak tylko możemy i teraz zaakceptuje głaskanie po brzuszku od każdego!”, wspomniał kobieta.

Lauren Alondra

“Teraz jesteśmy tak wdzięczni, że pojawił się w naszych drzwiach w odpowiednim czasie i znalazł u nas bezpieczne miejsce” wspomniał Laura wspominając jak to wyglądał Buddy, który na początku wyglądał na zagubionego, ale teraz jest bardzo szczęśliwy.