Piesek towarzyszy swojemu człowiekowi do szkoły i bezpiecznie przechodzą przez drogę –

Piesek towarzyszy swojemu człowiekowi do szkoły i bezpiecznie przechodzą przez drogę –

Każdy odpowiedzialny rodzic bierze swoje dzieci za rękę, gdy te przechodzą przez jezdnię. Dokładnie tak zrobiła kobieta na jednej z ulic w Peru, gdy towarzyszyła swojej córce, która skończyła szkolny dzień, a za nimi podążał kundel.

Działania te zostały zarejestrowane przez ciekawskiego przechodnia, który obserwował, jak matka i dziecko biorą kła za łapy, a kły, na dwóch nogach, przechodzą na drugi koniec ulicy. Najwyraźniej zwierzak jest przyzwyczajony do tego, że jest w ten sposób przenoszony.

Zawsze bierz swoje dzieci za rękę/nogę”, tak nagłówkowali ten pamiętny moment na głównych portalach społecznościowych. The wideo pokazuje, jak ten kundel chodzi, ale nie na czworakach, jak każdy inny zwierzak, ten sprytny pies idzie ręka w rękę ze swoimi właścicielami.

Na zdjęciach widać jak studentka w jednej ręce trzyma loda, a w drugiej bierze swojego ukochanego pupila za łapę. Dla niektórych użytkowników portalu społecznościowego nie było to dobrze widziane, ale nie taki był trend w komentarzach.

“Chłopaki, to był tylko odcinek, na którym przekroczyli aleję, on jej nie nosi, bo nie może też zaniedbać swojej córeczki” brzmiał najspokojniejszy komentarz wśród internautów. Ale obraz, choć czuły, to jednak idealny, by nosić go na smyczy.