Piesek pomaga swoim kocim towarzyszom niemowlakom i tuli je, by nie czuły zimna –

Piesek pomaga swoim kocim towarzyszom niemowlakom i tuli je, by nie czuły zimna –

Juliet to kobieta, która twierdzi, że ma głęboki stosunek do zwierząt, zapewniaura: “Mam zwierzęta od dziecka, wiem jak się nimi opiekować”. To by wyjaśniało, dlaczego nie czuje ciężaru, gdy wita nowe kocięta swojej ukochanej kotki.

Odbiła się echem czułe działanie ze strony jej psa, który w swoim instynkcie ochronnym, zdając sobie sprawę, że małe były bardzo zimne, zbliżyła do nich koc i nie tylko, ale przykryła je w czuły i delikatny sposób.

Jej pies nazywa się Balu i Julieta uchwyciła moment, w którym przychodzi na pomoc kociakom. Nagrane obrazy zostały opublikowane w sieciach społecznościowych, gdzie otrzymały ponad 90 tysięcy polubień, w towarzystwie komentarze na temat tego, co dla wielu jest aktem miłości.

Wśród wielu komentarzy jest ten: “Niesamowita przyroda, czasem dają przykład ludzkości”i ten: “Z pewnością mamy tak wiele do nauczenia się od tych małych bezskrzydłych aniołów“, y, “Jakie to urocze, jak ona opiekuje się swoją przyjaciółką i siostrzeńcami, są tacy mądrzy”.

Juliet była krytykowana za to, że nie odebrała możliwości urodzenia kota, jednak jest pewna, że kiedyś weźmie pełną odpowiedzialność za opiekę nad wszystkimi. Składa takie zaproszenie: “Dla wszystkich, którzy chcą śledzić historię naszych dzieci z ich wujkiem Balu, tutaj zostawiamy was trochę więcej”.

Ktoś inny powiedział o tym filmie: “Taka czułość. Niektórzy mówią, że dogadują się jak kot z psem, ale to jest ta druga wersja, ta o miłości i przyjaźni”. W audio towarzyszącym filmowi można usłyszeć m.in: “Powiedz mi, że jesteś milionerem, nie mówiąc mi, że jesteś milionerem”.