Piesek niesie krzesło swojej właścicielki i pomaga jej sprzedawać lody na ulicach –

Piesek niesie krzesło swojej właścicielki i pomaga jej sprzedawać lody na ulicach –

Borys to imię psiaka, który w imponujący sposób przywiązał się do swojego właściciela. Ludzka matka psa pracuje w gospodarce nieformalnej, a konkretnie jako sprzedawca lodów. Wspierają się wzajemnie w ciągu dnia pracy.

Pies niesie stołek w zębach, podczas gdy nieformalny sprzedawca decyduje się na przemieszczanie z miejsca na miejsce. Te incydenty są widziane przez kilku przechodniów w peruwiańskim mieście Huancayo, przyciągając ich uwagę do tego stopnia, że publikują zdjęcia tych pracowników.

Boris jest znany w sieciach społecznościowych jako “pies chamba” i jest wideo, w którym widać, jak pracownik niesie wózek z lodami marki handlowej Artika. Widząc te chwile, w których życie daje ci towarzysza, jest naprawdę szokujące.

Niektóre najnowsze badania pokazują, jak obecność psa lub zwierzęcia domowego w środowisku pracy może zmniejszyć stres spowodowany rutyną. Jest to z pewnością prawda, o której może zaświadczyć ten godny pracownik.

Każdy, kto zna Borysa, wie, że nie tylko towarzyszy on swojej ludzkiej matce w pracy. Można go zobaczyć w supermarkecie i w sytuacjach związanych z rozrywką jego towarzyszki.

Lojalność tego psiaka jest niewątpliwie godna naśladowania. Te proste wydarzenia dają lekcję w społeczeństwie, któremu brakuje tak wielu pozytywnych emocji. Zasady moralne, które rzucają się w oczy, mogą pojawić się w postaci pięknego czworonożnego stworzenia.