Piesek, który spędził 14 lat w schronisku dostaje swoje pierwsze łóżko i nie może przestać się uśmiechać –

Piesek, który spędził 14 lat w schronisku dostaje swoje pierwsze łóżko i nie może przestać się uśmiechać –

Stuart jest teraz bardzo szczęśliwym psem z domem, w którym ludzie mają mnóstwo miłości do dzielenia się. Historia tego psiaka była skazana na szare zakończenie ze względu na długość pobytu psa w schronisku.

W większości przypadków, gdy pies ma więcej niż dziesięć lat bez osiągnięcia adopcji, jest praktycznie “obowiązkowe”, aby dać mu koniec istnienia, zwłaszcza gdy istnieją problemy zdrowotne. Taka jest smutna rzeczywistość.

Stuart przybył do schroniska Friends of Strays Inc, gdy miał zaledwie rok. Wówczas była duża nadzieja, że piesek dostanie dom adopcyjny. Ale oczekiwanie przerosło dekadę, w tych 4 zimnych ścianach wspomnianego miejsca.

Friends of Strays, Inc.

Stuart był dwukrotnie adoptowany, ale oba były nieudane. Mijały lata, a psiak tracił nadzieję na znalezienie rodziny, aż pojawiła się piękna kobieta o bardzo wielkim sercu.

Friends of Strays, Inc.

“To naprawdę (dotknęło) mojego serca, aby wiedzieć, że były tam psy przez 14, 10, 8, 5 lat, jak Stuart. Więc opublikowałem jego historię (na mediach społecznościowych) w nadziei na znalezienie mu domu.” emily Wozniak wspomniała mediom cyfrowym The Dodo.

Friends of Strays, Inc.

“Po raz pierwszy usłyszałam o Stuarcie dzięki temu filmowi, na którym pokazano jego dokumentację z poboru. Stuart miał wielu potencjalnych kandydatów dostępnych do adopcji, ale wiedziałem, że będzie idealny dla mojego domu.”powiedziała The Dodo kobieta o imieniu Natalie Snyder, gdy zobaczyła filmik, który schronisko zamieściło w mediach społecznościowych.

Friends of Strays, Inc.

Natalia chciała adoptować tego psa i poszła do schroniska, ale opiekunowie byli niezdecydowani. Uważano, że skoro całe życie mieszkała w domu, to może nie przyzwyczaić się łatwo. “Zadzwonili do mnie dzień później, gdy był już z powrotem w domu. Pozwolili na jego adopcję i mogłem sprowadzić Stuarta do domu” powiedział kobieta.

Natalie Snyder

Stuart nie będzie już odczuwał dyskomfortu leżąc na betonie budy, teraz ma wygodne legowisko. Nie będzie też już zestresowany z powodu licznych szczekających psów i będzie mógł w przyjemny sposób dożyć swoich ostatnich lat.

Natalie Snyder

Uwielbia swoje ortopedyczne łóżko i eksplorowanie podwórka w celu obserwowania ptaków. To bardzo emocjonalne widzieć go, przechodzącego i doświadczającego życia na własnych warunkach.” natalia mówi mediom.

Natalie Snyder

“Stuart sprawia, że wierzę w dobroć ludzi. Otworzył mi oczy na to, do czego jestem zdolna, a jeszcze bardziej na to, do czego on jest zdolny. To sprawia, że jestem dumna widząc, jak codziennie wstaje, próbuje nowych rzeczy i jest odważny pomimo swojej przeszłości. To naprawdę wspaniały pies podsumowała Natalie w rozmowie z cyfrowymi mediami The Dodo.