Piesek, który przeszedł przez centrum handlowe, zostaje adoptowany i staje się najlepszym pracownikiem –

W centrum handlowym Vista Mall Taguig na Filipinach widziano psa koczującego po terenie obiektu bez widocznego właściciela. Po zauważeniu jego obecności pracownicy ochrony spotkali się ze zwierzęciem, aby usunąć je z terenu obiektu.

Jednak ich sposób usuwania go z centrum handlowego był dość czuły. Tak bardzo, że ludzie byli zdumieni sposobem, w jaki ten mały pies został usunięty z miejsca.

“Mimo, że ten pies wszedł na teren centrum handlowego niezauważony, cieszyłam się, że nie został potraktowany negatywnie” wspomniał jeden z użytkowników centrum handlowego o nazwie Jan Mart.

Ponieważ pracownicy zauważyli, że pies ma dobry charakter i inteligencję, traktowali go bardzo czule, do tego stopnia, że nadali mu imię. Tak więc adopcja “Pieska” była praktycznie załatwiona.

Dogdog zaczął być szkolony przez swoich nowych właścicieli do tego stopnia, że zaczął rozpoznawać pewne zagrożenia wewnątrz centrum handlowego.

Adoptujący psa otrzymali setki gratulacji i pozytywnych komentarzy od niektórych użytkowników sieci społecznościowych, w których opublikowano historię psa.

“Do kierownictwa Vista Mall Taguig, gratuluję wam tego…” dodał na swoim profilu na Facebooku inny podekscytowany mężczyzna.

“Chcielibyśmy pogratulować Tan Dionne Crisostomo i Sg Rommel Francisco, za ich profesjonalne podejście do tej sytuacji” wspomniała o kobiecie, która wiedziała o historii Dogdoga w swoim profilu o nazwie Ginger Rosales.

“Wychował się tutaj, w centrum handlowym, w którym pracuję. Dogdog zawsze dołącza do nas, gdy stoimy na straży. To bardzo przyjazny pies” wspominał jeden z pracowników zaangażowanych w ten projekt.