Piesek, który był zwracany 4 razy zostaje adoptowany przez człowieka w takim samym stanie jak on –

Piesek, który był zwracany 4 razy zostaje adoptowany przez człowieka w takim samym stanie jak on –

Tak negatywnie, jak to brzmi, pies o imieniu Bandi miał szansę stać się częścią rodziny, ale okazało się, że został zwrócony raz po raz. Powodem jest to, że psiak ma chorobę zdrowotną, która uniemożliwia mu poruszanie tylnymi łapami.

Jak informują osoby odpowiedzialne za Gwinnett Animal Shelter to właśnie na tego psa natknęli się na ulicach Georgii, zapisali go do programu o nazwie Gwinnett Jail Dogs Program, który ma na celu pomoc zwierzętom w tym stanie.

W ramach tej polityki, placówka nalegała na umieszczenie zwierzęcia w domu, który dałby mu bardzo potrzebne uczucie. Ale przy czterech okazjach został zwrócony, zniechęcając serca pracowników sanktuarium dla zwierząt.

Teraz pewna para, Darrell i Sue Rider, została poruszona historią Bandiego, i wcale nie czuli się niekomfortowo z jej specjalną potrzebą, ponieważ Darrell ma taką samą sytuację.

“Najbardziej intrygującą częścią o Bandi jest to, że on i ja dzielimy ten sam rodzaj sytuacji i używamy wózka inwalidzkiego, aby się poruszać. Ponieważ Sue i ja wiemy, jak to jest żyć na wózku inwalidzkim, wiedzieliśmy, co jest potrzebne dla Bandiego. Poczuliśmy też znacznie głębsze połączenie darrell wspomniał.

Darrell stwierdził, że Bandi był “taki sam jak on” i że chcieli mu zapewnić życie, w którym będzie rozumiany i dobrze zaopiekowany.” wspominał pracownik ośrodka.

“Znaczył dla nas wszystkich w ośrodku tak wiele, że teraz bardzo dziwnie jest wejść do jednostki, w której przebywał i nie zobaczyć go podbiegającego do ciebie po smakołyk” sue wspominała.

“Bandi ma się bardzo dobrze i osiedlił się lepiej niż mogliśmy sobie wyobrazić z jego nową rodziną i otoczeniem. My, jako jej rodzina, nie moglibyśmy być szczęśliwsi, aby mieć Bandi w naszym życiu.” wskazał tę wspaniałą istotę ludzką.

Jak los chciał, że mały piesek stracił życie, , ale przynajmniej znała szczęście ponownie ze swoimi właścicielami. Oto, co sami powiedzieli za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych. “Dziś chcielibyśmy uczcić życie Bandiego. Wiemy, że wielu z was śledziło jego losy. Od wczoraj Bandit nie będzie już potrzebował swojego wózka inwalidzkiego, będzie się poruszał i będzie swobodnie oznaczać swoje terytorium, gdziekolwiek się znajdzie. Bandit w tak krótkim czasie dokonał wielkiej motywacji w naszym życiu. Bandit kochamy Cię i będziemy za Tobą tęsknić. Idź bądź wolny i biegnij.