Piesek kładzie się i krzyżuje łapy, by dokładnie przyjrzeć się deszczowi –

Piesek kładzie się i krzyżuje łapy, by dokładnie przyjrzeć się deszczowi –

Psy nie są do końca przyjazne wodzie. Wiadomo, że niektóre będą biegać na samą myśl, że ktoś je wykąpie. Ale opisana poniżej historia stawia przed nami psiaka o wyjątkowej zdolności.

Pies wykorzystuje deszczowe chwile, aby ustawić się w pozycji, w której jego integralność jest chroniona, ale uważnie obserwuje, jak krople spadają na chodnik. Najwyraźniej dźwięk, jaki to wywołuje, daje mu poczucie spokoju.

Ten mały piesek ma szczęście mieć właściciela, co sugeruje, że ma dach nad głową, który schroni go przed pogodą. Ale jedną z rzeczy, które robi najlepiej, jest relaksowanie się przed deszczem i obserwowanie upływającego czasu.

Choć nie ma na ten temat zbyt wielu informacji, możemy sądzić, że widząc swojego szczeniaka kontemplującego deszcz, jego właściciel natychmiast wziął do ręki telefon komórkowy i nagrał to, co się dzieje. Ponieważ jest to praktyka wykonywana przez wielu ludzi, historia poszła wirusowo w sieciach społecznościowych.

Oto najbardziej znamienne komentarze do publikacji “Uwielbiam widzieć i słyszeć deszcz, to mój typ szczeniaka”,”Uwielbiam jego nogi, także czułości”,“Dźwięk deszczu jest pocieszający. Ciesz się nim mój mały przyjacielu”,“Aww, jakie to słodkie. Ciesząc się pogodą” y ten pies na pewno wie, jak się zrelaksować!”m.in.

Na przykładzie tego małego kła widzimy jak ważne jest ratowanie z naszych zajęć, chwil na odnalezienie siebie. Docenianie prostych rzeczy w życiu i zatrzymanie się na analizie drobiazgów może być początkiem osiągnięcia szczęścia.