Piesek jedzie autobusem i wysiada przy sklepie z karmą dla zwierząt –

Piesek jedzie autobusem i wysiada przy sklepie z karmą dla zwierząt –

Kamery uchwyciły materiał, w którym pies wysiada z autobusu i toruje sobie drogę do sklepu sprzedającego karmę dla zwierząt. Celem osobliwego gościa jest zdobycie pożywienia od swoich właścicieli z ich sklepu weterynaryjnego.

Jednak to, co czyni tę historię tak ciekawą, to fakt, że psiak sprytnie wie, kiedy wsiąść i wysiąść z autobusu, aby przejść ze swojego domu do sklepu swoich właścicieli. Takie zachowanie zadziwia zarówno kierowców, jak i przechodniów.

Denver to imię tego wyjątkowego kła, który zdobył sympatię większości osób korzystających z transportu publicznego w Guayaquil. Jego właściciele, rodzina Sanga Shigla, śmieją się wiedząc, że ich pupil jest sławny i przyznają, że postanowili nadać mu imię po postaci z hiszpańskiego serialu “La casa de papel”.

Choć zwierzęta nie potrafią mówić jak ludzie, wiele z nich wyraża się swoim zachowaniem, które jest najlepszym komunikatorem. Zdarzają się sytuacje, w których stworzenia, takie jak szczeniaki, robią niesamowite rzeczy.

Ten urodzony w Guayaquil pies pokazuje powód światowego uznania, jakie zdobył ten gatunek, ucząc się sztuczek, które pozwalają mu wyróżnić się na tle innych zwierząt. Widząc, jak ten wysiadł z autobusu i skierował się prosto do sklepu, gdzie jego właściciele go nakarmiąthe ludzie są zdumieni.

Ten zwierzak wykazał się instynktowną inteligencją od momentu wychodzi z domu, aby przejść się i skorzystać z transportu publicznego, aby wrócić do interesu Sanga Shigla Nie jest to pierwszy raz, kiedy to robi” powiedziała Gladys, która wraz z mężem Nicolasem prowadzi sklep z artykułami weterynaryjnymi.

Radio Pichincha użyło platformy cyfrowej Twitter, aby skomentować historię psa. Kierowca najwyraźniej nie miał problemu z psem podróżującym wewnątrz jego jednostki. Ponieważ już go zna i zachowanie jest nawykowe, zatrzymałby się wyłącznie dla niego.

Niektóre z komentarzy wywołanych publikacją Radia Pichincha były następujące: “Nie wiem, kim jest kierowca tego transportu, ale należy mu pogratulować człowieczeństwa”, “Kocham cię piesku, który wie, jak korzystać z autobusu”, “Ewolucja zwierząt jest imponująca” i “Co za piękno”, między innymi inne.

Przy jednej okazji Denver wyszła ze swojego domu, kilka przecznic od lokalizacji Los Esteros, i zaczęła śledzić sąsiadkę, która odprowadzała swoje dwa małe psy do autobusu, którym jechała do pracy. Wsiadł z panią i usiadł obok niej, ale przejażdżka nie trwała długo, ponieważ kobieta wiedziała, że musi go podrzucić do biznesu Sanga Shigla.

Kobieta o imieniu Glenda Avilés, która pracuje jako kontroler linii 16 u podnóża sklepu Sanga Shigla, zapytała kierowcę, co sądzi o zachowaniu psa. “Powiedział mi, że nie wie, gdzie się na niego wspiął, ale że było to przez tylne drzwi, ponieważ czujnik oznaczył go swoim ogonem”powiedział.

CARLOS KLINGER
CARLOS KLINGER

To niesamowite, czego mogą nauczyć się małe psy, zwłaszcza jeśli otrzymają pomoc od człowieka. W pewnych momentach dobrze jest pomedytować nad tym, jak traktujemy te wyjątkowe istoty, które chcą się dzielić tak wielką miłością.