Piesek czeka na autobus obok swojego małego człowieka i upewnia się, że jest bezpieczny –

Piesek czeka na autobus obok swojego małego człowieka i upewnia się, że jest bezpieczny –

Psy, gdy już zaakceptują człowieka jako część swojej rodziny, wykazują niebywałą wierność. Gdy przyswoją sobie wydarzenia związane z ludzką rutyną, nie mają problemu z dostosowaniem się do takich działań.

Właśnie to można zaobserwować w materiale audiowizualnym, który pokazuje, jak mały biały piesek towarzyszy uczennicy każdego ranka. Gdy wypełni swój rozkład jazdy i wróci do domu tym samym transportem, kania czeka na tym samym przystanku.

Wspomniane filmiki rozeszły się wirusowo wśród większości użytkowników portalu społecznościowego o azjatyckim rodowodzie. Ale ponieważ ludzkość potrzebuje powodów do uśmiechu w tych dniach, historia podkreślająca zachowanie psa stała się sławna.

Filmy zostały przesłane przez samą matkę dziewczynki, która obserwuje w zdumieniu, jak pies nie ma innego zamiaru, jak tylko sprawdzić, czy dziewczynka wsiada do szkolnego autobusu. Przy niektórych okazjach próbuje również wejść do autobusu.

Ponieważ zachowanie to stało się nawykowe, wszyscy kierowcy transportu szkolnego znają kła. Nie zapominając o tym, że pozostałe dzieci zajmujące lokal, również chcą obcować z wiernym psem.

“Mimo że jest tylko małym pieskiem, potrafi odróżnić dźwięk szkolnego autobusu. Robi to codziennie rano i po południu dla mojej córki” wspomniał o matce jeden z mediów społecznościowych, który zainteresował się tą historią.

Komentarze na portalach społecznościowych, nigdy nie przestają zadziwiać, jeden z nich był następujący: “Psy rozumieją wszystko. Oni po prostu nie potrafią mówić. To wyrażenie było najczęściej używane przez obserwatorów wspomnianych filmów.

“Te dzieci są inteligentne i lojalne. Dajesz im jedzenie, a one pozostają ci wierne przez całe życie” wspomniał inny użytkownik azjatyckiego portalu społecznościowego.