Piesek czeka, by przytulić swojego ukochanego człowieka za każdym razem, gdy ten wraca ze szkoły –

Piesek czeka, by przytulić swojego ukochanego człowieka za każdym razem, gdy ten wraca ze szkoły –

Mały piesek Bernedoodle stał się bohaterem chwytającej za serce historii. Jego działania wzbudziły kilka reakcji na platformie cyfrowej YouTube, ponieważ czułość jest bardzo widoczna.

Materiał filmowy pokazuje go cierpliwie czekającego na swojego ludzkiego przyjaciela, który wraca ze szkoły do domu. Gdy chłopiec zbliża się do niego, staje na dwóch nogach i przytula go, jakby nie widział go od dawna.

Ponieważ zachowanie psa stało się nawykowe, koledzy szkolni chłopca znają go już z daleka. W niektórych miejscach nawet kierowca zatrzymuje się, by poczekać na zwyczajowe ogarnięcie.

Charakterystyka tego psa jest dobrze znana. Przystępny, spokojny, powściągliwy i bardzo niezależny. Oczywiście zawsze jest nieufny wobec obcych, ale bez okazywania negatywnego nastawienia. Samotność nie jest jego najlepszą sytuacją.

Bernedoodle to pies, który potrzebuje uwagi i dużo czułości. Ponieważ jego przyjaciel musi iść do szkoły, nie może się doczekać. Zawsze potrzebują czasu na zabawę, spacer lub inne zajęcia.

Ten słynny pies wyróżnia się swoim charakterem uprzejmy, nie zrażający się i bardzo powściągliwy. Ma tendencję do rozwijania pewnej zależności od członków swojej rodziny nuklearnej, więc ta scena jest całkowicie zrozumiała. Z tego powodu zdjęcia stały się wirusowe.

“Piękne, jak łagodny jest pies ze swoim małym ludzkim przyjacielem”, “Uwielbiałem, jak mały facet przyjmował uściski i masował plecy psa. Piękna przyjaźń tutaj”, “Jaki piękny kundelek to jest. Chłopiec patrzy na swoją pierwszą miłość właśnie tam”to były pierwsze komentarze, które najbardziej wyróżniały się ze wspomnianej publikacji.