Piesek codziennie czeka, aż jakiś samochód się zatrzyma i da mu dom – a potem wyrusza na kolejny dzień

Piesek codziennie czeka, aż jakiś samochód się zatrzyma i da mu dom – a potem wyrusza na kolejny dzień

W Rumunii istnieje organizacja składająca się z wolontariuszy, którzy przy wsparciu organizacji pozarządowej o nazwie Howl of a Dog zajmują się wykonywaniem pracy na rzecz psów, które nie mają domu. Na jednych z takich zajęć natknęli się na psa, który miał wyjątkowe zachowanie.

Jasnooki i poruszający ciałem, z wielką czułością witał się ze wszystkimi wolontariuszami. Jako że jego wizyty były bardzo powtarzalne, psiak zawsze czekał na nie w tym samym miejscu. Jego intencją było wywołanie jakiegoś uczucia lub potencjalnej adopcji.

Howl Of A Dog

Ten entuzjastyczny przyjaciel ma atrakcyjny brązowy kolor, który sprawia, że się w nim zakochasz. Jego potrzeba czułości jest tak duża, że wolontariusze ukuli dla niego imię Remy.

Howl Of A Dog

Remy ma na pyszczku ślad po ewentualnej przypadłości spowodowanej przez bardzo negatywnego człowieka. Praktyka ta jest wykonywana w Rumunii zgodnie z lokalnym przesądem, który mówi, że w ten sposób kontroluje się niektóre dolegliwości zdrowotne.

Howl Of A Dog

Po dokładnym przyjrzeniu się rysom Remy’ego można było zauważyć, że brakuje mu części ucha.

Howl Of A Dog

Wolontariusze zapytali i ustalili, że piękny psiak nie miał nikogo i postanowili zabrać go ze sobą do sanktuarium dla zwierząt.

Przeprowadzono kilka badań, aby określić jego stan zdrowia i na szczęście szlachetny psiak miał się wspaniale i wkrótce po usłyszeniu najlepszej wiadomości dostał dom, w którym jest obdarzony miłością i zrozumieniem.

Post na Facebooku ze wspomnianego ośrodka stawia psiaka w bardzo uprzywilejowanej pozycji. Jego nowy dom został zaprojektowany tak, aby Remy mógł zapomnieć o negatywnych ewentualnościach z przeszłości. Historia, która zawiera szczęśliwe zakończenie.

Howl Of A Dog