Piesek biegnie, by przynieść ukochanemu człowiekowi śniadanie do miejsca pracy –

Piesek biegnie, by przynieść ukochanemu człowiekowi śniadanie do miejsca pracy –

Wiejski człowiek, który codziennie wstaje bardzo wcześnie, nie ma czasu czekać na swoje żona, aby przygotowała dla niego odpowiednie jedzenie dla osoby, która podejmuje niezwykły wysiłek fizyczny. Więc bierze tylko filiżankę kawy i wychodzi.

Na szczęście, ma pupila, który wykształcił w sobie instynkt braterstwa z właścicielem i kiedy śniadanie jest gotowe, bierze je w zęby i zanosi do ukochanego towarzysza.

To ciekawe zachowanie zostało przesłane do sieci społecznościowych przez kolegę z pracy właściciela tego spektakularnego kła. Komentarze, w których dostrzeżono tę akcję, poszły wirusowo na kilka tygodni.

Filmik miał w rekordowym czasie 267 tysięcy wyświetleń, a niektóre z komentarzy były następujące: “Kocham cię piesku, który przynosisz śniadanie”, “Tak jak on je przynosi, nie zapomnij dać mu też jego jedzenia. To zwierzę zasługuje na dużo miłości”, “Ten piesek jest najlepszy”, “Chcę mieć takiego pieska”.

“Dobry film. Nie udało mi się nagrać całości, ale zaskoczył nas przyjeżdżając ze śniadaniem”, wspomniała osoba, która upubliczniła filmik w mediach społecznościowych. W opisie filmiku napisał też m.in “Wierny przyjaciel”.

Trzeba powiedzieć, że zamiarem właścicieli jest, aby pies mógł robić to samo podczas obiadu. Pracownik woli jednak wrócić do domu na rodzinny posiłek, bo kły robiły to bez wcześniejszego szkolenia. Tylko czas pokaże, czy im się to uda.

Ta mała, ale motywująca historia jest bez wątpienia wyraźnym dowodem na to, jak zwierzęta rozwijają niezrównaną lojalność wobec swoich ukochanych ludzkich towarzyszy. Są tak szczere, że jako ludzie nie mamy wyboru, jak tylko kochać i dbać o nie za to, że są tak dobrymi towarzyszami życia.