Piesek adoptuje gęś i budują przyjaźń jak żadna inna –

Piesek adoptuje gęś i budują przyjaźń jak żadna inna –

Rillette to gęś, którą łączy przyjaźń z sympatycznym psem. Mały ptak był pozbawiony uczuć, po tym jak został bez rodziny. Ale jak los chciał, Bull Terrier przekroczył drogę sieroty, aby wypełnić pustkę.

Gorzkie dni, kiedy brak oczywistych krewnych zszedł na dalszy plan. Teraz pies dostarcza wszystkich uczuć, które były potrzebne, by utrzymać ją na powierzchni sentymentu.

Przyjaźń tego szczególnego duetu urzekła i zachwyciła ich rodzinę oraz zwolenników w sieciach, do tego stopnia, że niektórzy cybernauci przywiązali się do Rillette i Nino, od którego pochodzi imię kła.

ninobullterrier

Od pierwszej chwili, gdy Rillette i Nino się spotkali, przywiązanie było niemal natychmiastowe. Oczywiście ci dwaj wielcy przyjaciele nie byli zamknięci na możliwość dzielenia się swoim uczuciem. Zostało to zademonstrowane, gdy w ich gronie pojawiła się kura o imieniu Georgette.

Rillette lubi chodzić po Nino, gdy ten leży. Kiedy to robi, wydaje z siebie kwaśny odgłos, jakby śmiała się z psa, prowokując go do wstania i przyłączenia się do akcji. Dzieje się tak za każdym razem, gdy psiak chce się poopalać.

W tej wspaniałej wielogatunkowej rodzinie gęś jest głową jądra, do tego stopnia, że nauczyła kurę chodzić po kolanach psa. Przez cały czas Nino nie pokazuje ani odrobiny negatywnego nastawieniaraczej wydaje się cieszyć całą sprawą.

Rillette nie mógł znaleźć lepszego przyjaciela, a Nino ze swojej strony jest szczęśliwy i bardzo szczęśliwy, że jest częścią specjalnej i słynnej grupy na portalach społecznościowych. Georgette nadal wpisuje się w swoją rolę naśladowania zachowań zabawnej gęsi.