Pies ze schroniska pozostawiony sam sobie w biurze postanawia urządzić sobie gigantyczne “przyjęcie z zabawkami

Pies ze schroniska pozostawiony sam sobie w biurze postanawia urządzić sobie gigantyczne “przyjęcie z zabawkami

Co się robi, gdy jest się uwięzionym w małej przestrzeni i pozostawionym samemu sobie?

Zmieniasz sytuację w wielką imprezę i bawisz się jak za dawnych lat.

I dokładnie to zrobił schroniskowy pies Damon, gdy został pozostawiony w biurze schroniska.

Damon został przywieziony do Cincinnati Animal CARE i oznaczony jako “zagubiony pies” Gdy nikt się po niego nie zgłosił, został wystawiony do adopcji.

Miesiące mijały bez żadnej prośby o zabranie go do domu. Ale Damonowi to nie przeszkadzało. Stał się całkiem dobry w wykorzystywaniu swojej sytuacji.

Schronisko, w którym mieszkał Damon, było przepełnione.

Tak więc, aby zrobić miejsce dla wszystkich psów, pracownicy schroniska pozwalali niektórym psom mieszkać w swoich biurach.

“Mieszkał w biurze behawioralnym, ale potrzebowali przestrzeni, aby pracować z większą liczbą potrzebujących psów, a on naprawdę związał się z Sydney, naszą specjalistką od opieki zastępczej” – powiedział The Dodo Ray Anderson, pracownik Cincinnati Animal CARE. “Więc mieszkał tam przez jakiś czas!”

Sydney musiała wziąć udział w spotkaniu i zostawiła Damona w swoim biurze na około 45 minut. Dla Damona oznaczało to, że nadszedł czas na imprezę!

A on urządził psi rager.

Znalazł wszystkie zabawki w biurze i bawił się nimi. Co oznaczało, że rozerwał je na strzępy i zrobił ogromny bałagan. Można by pomyśleć, że spędził w tym pokoju wiele godzin.

“Wydaje mi się, że oficjalna liczba zniszczonych zabawek to ‘wszystkie'” – powiedział Anderson. “Biuro zastępcze jest pełne gadżetów, które wracają do domu z naszymi rodzinami zastępczymi, więc znalazł róg obfitości zabawy”

Damon był z siebie dumny, że zorganizował tak słodką imprezę i był bardzo szczęśliwy, gdy Sydney wróciła i mogła dołączyć do zabawy.

“Świetnie się bawił – jak można być złym na taką minę?” Powiedziała Sydney.

Nikt nie wiedział, że ten przypadkowy akt radości przerodzi się w coś, co wyrzuci Damona ze schroniska.

Sydney opublikowała zdjęcie z “imprezy” Damona na Facebooku, a rodzina Damona w końcu je zobaczyła.

Wkrótce przyjechali po Damona, a teraz wrócił on do domu. Tak więc jego wielka impreza pozwoliła mu połączyć się z rodziną.

Aby zrekompensować wszystkie zabawki, które Damon pogryzł, Montgomery County Animal Resource Center wysłało serdeczną kartkę i zupełnie nowe pudełko zabawek.

Ten miły gest naprawdę wiele znaczył dla pracowników Cincinnati Animal CARE.

“Lubimy utrzymywać pozytywny nastrój tak bardzo, jak to możliwe i staramy się nie ugrzęznąć w tym, co nazywamy “Sarah McLachlaning”, ale w rzeczywistości prowadzenie schroniska dla zwierząt to ciężka praca” – napisało schronisko na Facebooku.

“To emocjonalne obciążenie dla każdej osoby, która tu pracuje, gdy widzisz 8000 zwierząt przybywających w ciągu roku. Często w nie najlepszym stanie. Czasami coś tak prostego jak kartka i pudełko zabawek może być czynnikiem odróżniającym ciężki dzień od najlepszego. Jeszcze raz dziękujemy Montgomery County ARC i wszystkim naszym wspaniałym partnerom, którzy sprawiają, że jest to najlepszy dzień”

Tak więc małe przyjęcie Damona nie poszło na marne. Dzięki niej wrócił do domu, do swojej rodziny i zyskał trochę miłości i wsparcia dla Cincinnati Animal CARE za całą ich ciężką pracę.

Zobacz kolejną uroczą imprezę z zabawkami dla schroniska na poniższym filmie!

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.