Pies zagląda pod fotel właściciela i zaczyna szaleńczo szczekać

Pies zagląda pod fotel właściciela i zaczyna szaleńczo szczekać

Nie ma nic, co kochamy bardziej niż historię psa chroniącego swojego właściciela. To tylko dowód na to, że psy są dla nas zbyt dobre pod każdym względem. Po prostu nie zasługujemy na nie!

Od dnia, w którym wprowadzisz psa do swojego życia, będzie on na zawsze lojalny wobec Ciebie. W rzeczywistości miłość i troska, jaką pies czuje do swojego właściciela, jest z pewnością niedościgniona przez żadne inne zwierzę.

Psy zawsze będą naszymi bohaterami.

Pexels

Źródło:
Pexels

Od początku ery technologii właściciele psów dokumentowali momenty, w których ich pupile ratowały im życie i dzielili się nimi, abyśmy wszyscy mogli je zobaczyć.

Widzieliśmy, jak psy odciągają swoich właścicieli z ruchliwej drogi, a nawet otrzymują pomoc, gdy osoba zachorowała – ale nigdy wcześniej nie natknęliśmy się na taki filmik jak ten dzisiejszy.

Drew

Źródło:
Drew

Kanał YouTube nazwany po prostu Drew zamieścił ten film jeszcze w 2016 roku i od tego czasu uzyskał on ponad 3,6 miliona wyświetleń. Zatytułowany “Deadly Brown Snake”, krótki klip zaczyna się od materiału z tego, co wydaje się być domową kamerą bezpieczeństwa, pokazując mężczyznę relaksującego się na swoim podwórku.

Podczas przewijania w telefonie, mężczyzna jest całkowicie nieświadomy, że wąż zmierza prosto na niego.

Drew

Źródło:
Drew

Gdy wąż wije się wokół kostek mężczyzny, do akcji wkracza jego oddany pies. Pies obserwuje węża z zaciekawieniem od momentu, gdy po raz pierwszy się do niego zbliżył, a nawet podbiega do drzwi, by uniemożliwić mu wejście do środka.

Gdy wąż kieruje się prosto w stronę mężczyzny, dzielny szczeniak podbiega do swojego ojca i zaczyna gorączkowo szczekać.

Drew

Źródło:
Drew

W tym momencie, dzięki ostrzeżeniu psa, mężczyzna dostrzega węża i skacze w górę ze zdziwienia. Dopiero po chwili orientuje się w sytuacji, a następnie chwyta psa za obrożę i prowadzi go z dala od węża, zapewniając mu bezpieczeństwo, tak jak ona zrobiła to dla niego.

Drew

Źródło:
Drew

To niesamowicie niepokojące myśleć o tym, jak zakończyłby się ten filmik, gdyby mężczyzna był na zewnątrz bez swojego psa. To prawdziwa bohaterka!

Drew

Źródło:
Drew

Wąż to wąż brunatny – silnie jadowity gatunek, który żyje w Australii.

Według Australijskiego Sanktuarium Billabong, “Wąż brązowy to wspólna nazwa dla Pseudonaja, rodzaju silnie jadowitych węży, który obejmuje wschodniego węża brązowego, uważanego za drugiego najbardziej jadowitego węża lądowego na świecie.”

Istnieje dziewięć gatunków Pseudonaja, i są one tak niebezpieczne, że nawet młode osobniki mogą zadawać śmiertelne ukąszenia.

Pexels

Źródło:
Pexels

Z wiedzą o tym, jak niebezpieczny jest ten gatunek węża, przeraża myśl, że ten człowiek siedział tak blisko jednego.

Kto wie, co by się stało, gdyby jego pies nie zauważył węża?

“Had a really close encounter with a brown snake today. Po obejrzeniu materiału z kamery bezpieczeństwa wygląda na to, że nasz pies zatrzymał go wchodzącego do środka i gdyby nie ona, prawdopodobnie nadal patrzyłbym na mój telefon” – powiedział mężczyzna w podpisie swojego wideo. “Myślę, że oboje mieliśmy dziś trochę szczęścia”.

Pexels

Źródło:
Pexels

Na pewno byli! Obejrzyjcie sami szokujące wideo poniżej:

Please podziel sie tym this with your friends and family.