Pies zabiera ukochaną do porodu u weterynarza i czeka pod drzwiami –

Pies zabiera ukochaną do porodu u weterynarza i czeka pod drzwiami –

Brazylijski stan Espírito Santo był świadkiem bardzo szczególnej historii. W pobliżu kliniki weterynaryjnej kamery zdołały zarejestrować moment, w którym pies w zaawansowanej ciąży zasadził się na drzwi wejściowe.

Sprawiał wrażenie, że jest na randce, bo czekał, aż specjalista od zdrowia zwierząt João Áureo Rodrigues de Oliveira przybył na miejsce zdarzenia. Kiedy zorientował się, że pies ma zamiar urodzić, pozwolił jej wejść do kliniki, a kilka chwil później rozpoczął się naturalny poród.

Klinika Weterynaryjna “Campo Grande

Imię tego szlachetnego psa było “Amiga”, a dzięki otrzymanej opiece mogła mieć swoje szczenięta bez misz-maszu, w sumie sześć pięknych dzieci, wszystkie zdrowe! Ale historia nie kończy się na tym, poza gabinetem weterynarza był pies, który wyglądał tak, jakby czekał na noworodka.

Veterinária Campo Grande
Campo Grande Veterinary

Chodziło o ojca szczeniąt, chciał się upewnić, że wszystko jest w porządku, a ponieważ personel kliniki był tak podekscytowany sytuacją, w jakiś sposób sprawili, że zobaczył, że jego rodzina jest poza zasięgiem.

Veterinária Campo Grande

Wszyscy byli bardzo zaskoczeni i wzruszeni jednocześnie, ponieważ nie jest to bardzo normalne, aby pies interesował się swoimi szczeniętami lub swoją matką, jednak ten był wyjątkiem. Dzięki altruizmowi tego weterynarza i reszty personelu, ta historia miała szczęśliwe zakończenie.

Ojciec szczeniąt po urodzeniu został przyjęty do gabinetu weterynaryjnego, gdzie ma zapewnioną karmę i bezpieczny dach dla siebie i swojej rodziny.

Campo Grande Veterinary
Campo Grande Veterinary

Teraz pozostaje tylko czekać, aż wszystkie szczeniaki, w tym Amiga i tata, po kilku miesiącach staną się częścią domu. Media społecznościowe odgrywają bardzo ważną rolę w rozpowszechnianiu informacji o tej czułej historii, więc nie będzie długo, zanim wszyscy znajdą się w najlepszych rękach.