Pies wybiega z domu z marchewką dla swojego końskiego najlepszego przyjaciela

Pies wybiega z domu z marchewką dla swojego końskiego najlepszego przyjaciela

Im więcej czytamy o psach robiących niesamowite, przemyślane lub wyjątkowe rzeczy, tym bardziej zaczynamy się zastanawiać: czy naprawdę jest coś, czego psy nie potrafią zrobić? Psy są nie tylko wystarczająco inteligentne, aby nauczyć się sztuczek dość szybko, ale są również niesamowicie przyjazne i współczujące wobec innych. W rzeczywistości, posunęlibyśmy się do stwierdzenia, że psy są o wiele bardziej współczujące niż niektórzy ludzie, nawet.

Więc kiedy natknęliśmy się na wideo psa przynoszącego specjalny smakołyk swojemu końskim kumplowi, to tylko pomogło potwierdzić naszą teorię o tym, że psy naprawdę są w stanie zrobić wszystko.

Troskliwy szczeniak nie tylko wie, że ulubionym smakołykiem konia jest marchewka, ale faktycznie wychodzi ze swojej drogi, aby dostarczyć marchewkę prosto do końskiego pyska, że tak powiem.

Facebook

Źródło:
Facebook

Tina LeVoir-Jones odwiedzała farmę przyjaciół, kiedy natknęła się na sprytną sztuczkę szczeniaka swojej przyjaciółki. Kiedy tylko koń miał coś przekąsić, pies od razu przystępował do działania. Tina udostępniła film na Facebooku i wkrótce zebrał on imponującą liczbę 1 tys. udostępnień, a także setki polubień i komentarzy.

“To jest świetne! Patrzcie uważnie. Moja przyjaciółka kazała swojemu psu przynieść marchewkę swojemu koniowi”, powiedziała Tina w podpisie do swojego filmu.

Facebook

Źródło:
Facebook

Na początku filmiku pies wyłania się z domu z czymś w pysku.

To marchewka, a on sam jest na misji, by wykonać ważne zadanie. Sprytny szczeniak wie dokładnie, gdzie musi się udać, i zrywa się do biegu w kierunku pola, biegnąc przez stajnie i w kierunku swojego przyjaciela konia.

Facebook

Źródło:
Facebook

Można by się spodziewać, że większość psów boi się koni – ale nie ten! Pies i koń są wyraźnie dobrymi przyjaciółmi, ponieważ żaden z nich nie wydaje się nerwowy wokół siebie, gdy pies się zbliża. W rzeczywistości koń jest tak spokojny i zebrany, że swobodnie drapie się po grzbiecie, gdy jego mały przyjaciel się zbliża.

Facebook

Źródło:
Facebook

Kiedy pies dociera do konia, cierpliwie czeka, aż skończy drapać się po grzbiecie, po czym szturcha marchewkę przed jej twarzą, jakby chciał powiedzieć: “spójrz, co dla ciebie mam!”

Koń następnie łaskawie bierze swoją przekąskę i zjada ją w całości – podczas gdy pies, którego zadanie zostało wykonane, posłusznie biegnie z powrotem do swojego właściciela. Co za mądry pies!

“Dobry piesek!” Krzyczy do niego właściciel sprytnego szczeniaka.

Facebook

Źródło:
Facebook

Ludzie wzięli się do komentarzy, aby podzielić się swoją miłością do filmu, z jednym użytkownikiem mówiącym:

“Made my day 🎂 Taka słodka przyjaźń,”

Inny dodał:

“Pies upewnił się, że jego przyjaciel ma przekąskę!”

Ostatnia osoba dodała po prostu: “Omg!!! To niesamowite!!!”

To zdecydowanie jedna z najfajniejszych sztuczek, które widzieliśmy, jak pies robi, a także jest to super przemyślany i opiekuńczy akt. Czy znasz psa, który potrafi robić jakieś specjalne sztuczki? Daj nam znać w komentarzach!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

To jest świetne! Obserwuj uważnie. Moja przyjaciółka ma swojego psa, który wyprowadza marchewkę do konia 😊

Posted by Tina LeVoir-Jones on Friday, July 7, 2017