Pies widzi kobietę spacerującą ze swoimi psami i biegnie do niej, by prosić o dom – i nie tylko ona

Pies widzi kobietę spacerującą ze swoimi psami i biegnie do niej, by prosić o dom – i nie tylko ona

Kobieta o imieniu Marcy i jej dwa małe psy cały czas chodzą na długie spacery. Pewnego dnia zauważyła bezdomnego psa, który szedł razem z nimi.

Piesek pobiegł z daleka, aby ją śledzić, pomyślała, że to jej szansa, aby w końcu dostać dom, więc nie omieszkała tego zrobić.

Nie mogła się powstrzymać od współczucia dla niego, a co za tym idzie, od sprawienia, by ją polubił. Istniał niemal natychmiastowy związek.

To działanie ze strony Marcy jest znakiem, że są ludzie, którzy są gotowi zrobić coś więcej niż tylko współczucie dla bezdomnego zwierzęcia. Nie tylko pomaga szczeniętom żyjącym na zewnątrz, ale jeśli może zabrać jedno do domu, robi to, jak w opisanym wyżej przypadku.

Mały piesek, któremu nadała imię Venus, chodził za Marcy i jej przyjaciółmi przez kilka godzin, podeszła do niego, przytuliła go, a potem wszyscy razem odjechali samochodem. Chciała utrwalić tę anegdotę, więc nagrała kilka zdjęć i wrzuciła je na swoje konta w mediach społecznościowych.

W jakiś sposób psy mają zdolność wyczuwania, kto może być dla nich idealną osobą. To właśnie poczuła Venus, gdy zobaczyła Marcy, i na szczęście nie myliła się. Ona ze swojej strony również rozumiała, że zwierzak pragnie tylko miłości i rodziny, a ona spełni jego tęsknotę.

Marcysia relacjonuje: “Zorientowałam się, że śledzi nas w oddali, aż w końcu przeszedł. Na początku był zdenerwowany, nie wiedząc co robić. W momencie, gdy go pogłaskałem, stał się wesoły i przez resztę drogi nie opuszczał naszego boku.”.

Ponieważ nie poddał się, Venus ma dom i rodzinę, o której zawsze marzył. Ten dzień całkowicie zmienił jej życie, a ona nie będzie już bezdomnym psem. Jego historia stała się znana w sieciach, więc nie trzeba było długo czekać, aby znalazł swój nowy kierunek w życiu.