Pies służbowy daje z siebie wszystko dla małej dziewczynki, więc rodzina dziękuje mu “najlepszym dniem w życiu

Pies służbowy daje z siebie wszystko dla małej dziewczynki, więc rodzina dziękuje mu “najlepszym dniem w życiu

U Belli Burton zdiagnozowano zespół Morquio około 15 lat temu. Według Bostońskiego Szpitala Dziecięcego zespół Morquio jest chorobą genetyczną, która wpływa na kości i kręgosłup dziecka, narządy i zdolności fizyczne.

Choroba ta upośledziła zdolność Belli do chodzenia i wymagała od niej używania pomocy do chodzenia, co ograniczało jej niezależność. Ale wszystko się zmieniło, gdy Bella dostała George’a.

“Poruszałam się o kulach lub na wózku inwalidzkim i pomyślałam, że nie chcę już tego robić” – wspomina Bella.

Bella otrzymała psa służbowego po rocznym wolontariacie w organizacji non-profit Service Dog Project.

“Pewnego dnia Bella wspięła się na George’a i rozmawiała z nim, a następną rzeczą, jaką wiesz, była jego głowa na jej kolanach, a on patrzył na nią, jakby była najlepszą rzeczą na świecie” – wspomina Megan Kokaras, trenerka z Service Dog Project.

Wtedy Bella i George wiedzieli, że będą najlepszymi kumplami na całe życie.

“Mogłam powiedzieć, że mnie potrzebował, a ja potrzebowałam jego” – powiedziała Bella. “Pierwszy spacer z George’em był niesamowity. To było tak, jakbym nie chodziła od tak dawna. A teraz jest tak, że mogę to zrobić ponownie”

Kiedy Bella i jej mama Rachel Burton usłyszały o serii BarkPost “Dog Best Day”, wiedziały, że muszą nominować George’a.

“George zasługuje na Dog’s Best Day, ponieważ zmienił życie mojej córki” – powiedziała Rachel.

Bella mówi, że George pozwolił jej stać się bardziej niezależną, niż mogłaby być bez niego.

Tak więc dla BarkPost było bardzo jasne, że George był najgrzeczniejszym chłopcem, który zasługiwał na dzień wolny od pracy, aby być w pełni rozpieszczanym.

Pierwszym przystankiem w wielkim dniu George’a w Bostonie był hotel Copley Plaza, gdzie portier przywitał go bezpośrednio, szeroko otwierając przed nim drzwi. Następnie spotkał się z regionalnym wiceprezesem hotelu, który osobiście powitał George’a i Bellę w hotelu.

“W imieniu naszych ambasadorów K-9, życzę najlepszego dnia! George, jesteś po służbie. Idź i ciesz się Bostonem!”

Następnym przystankiem był Walhburger na pyszny poczęstunek. Ponieważ George jest psem służbowym, nie wolno mu jeść jedzenia dla ludzi.

Ale dziś był “Dzień Najlepszego Psa”, więc George został poczęstowany około 10 hamburgerami podanymi na talerzu, które zjadł od razu.

Następnie George i Bella udali się na zabawę. George absolutnie uwielbia śnieg, a on i Bella lubią jeździć razem na sankach.

Ośrodek narciarski zamknął cały obszar wyciągów, aby Bella i George mogli się bawić.

George biegał dookoła i świetnie się bawił.

Po całej tej zabawie George był gotowy na przekąskę. Udał się więc do piekarni Polka Dog Bakery, gdzie spotkał go wielki znak powitalny.

George był jak dziecko w sklepie ze słodyczami, z tą różnicą, że był psem w sklepie ze smakołykami.

“George uwielbia kość Dino” – powiedziała Bella. “Robi wielki bałagan na podłodze. Myślę, że w końcu znaleźliśmy kość wielkości George’a”

Kiedy wrócili do hotelu, George wszedł do pokoju wypełnionego balonami z zabawkami w każdym rogu pokoju. George dostał nawet nowe, duże legowisko do spania.

George spędził najlepszy dzień w życiu, a Bella była tak szczęśliwa, że Geroge był w stanie podziękować za całą miłość i poświęcenie, które dał jej przez lata.

“George jest radosny i zawsze jest szczęśliwy i zawsze jest tam, aby cię rozweselić” – powiedziała Bella. “Jest moim najlepszym przyjacielem”

Minęło już kilka lat od najlepszego dnia George’a, a on i Bella nadal są tak blisko, jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz śledzić ich podróż, odwiedź ich stronę na Facebooku.

Dowiedz się więcej o wielkim dniu George’a z poniższego filmu.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.