Pies przezabawnie próbuje wyć na wilki, a one go za to “osądzają

Pies przezabawnie próbuje wyć na wilki, a one go za to “osądzają

Fascynacja tego psa stadem wyjących wilków rozpoczęła się, gdy wraz z właścicielami odwiedził zoo.

Był tak zauroczony, że już po krótkim okresie nasłuchiwania postanowił wziąć w nim udział, co zaowocowało humorystyczną reakcją jednego wilka.

Wilk zdecydowanie go oceniał.

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Cały zabawny incydent miał miejsce w ogrodzie zoologicznym w Neuruppin w Brandenburgii w Niemczech. Pies i jego rodzina byli na wycieczce dla zabawy.

“Byliśmy w zoo z naszym psem, aby zrobić nowe przygody z nim”, właściciel psa podzielił się z ViralHog. “Na szczęście zobaczyliśmy kilka wilków i dały nam fenomenalne wycie.”

Pies był zahipnotyzowany.

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Niesamowite wilki wyły w idealnym unisonie, zaznaczając swoje terytorium i obecność. Samo oglądanie tego natychmiast przyprawi cię o dreszcze!

“Po kilku sekundach słuchania nasz pies próbuje odpowiedzieć. Brzmi to tak śmiesznie, bo nie trafił w odpowiedni ton” – wspominał z sentymentem rodzic.

Kły znane są z tego, że są naśladowcami.

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Naśladują nie tylko swoich pobratymców, ale także inne gatunki zwierząt i ludzi. Od dawna obserwowano, że naśladują zachowania różnych ssaków – od dźwięków wokalnych po wzorce ruchowe!

“Podczas gdy on próbuje im odpowiedzieć, wilk z przodu zatrzymał się i dał naszemu psu zabawne oceniające spojrzenie” – dodał przezabawnie właściciel. “To był jeden z moich ulubionych momentów z nim w życiu!!!”

Rzeczywiście, wilk rzucił mu dziwne spojrzenie.

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Wilk musiał pomyśleć “kim jest ten oszust i co on tu robi?” To niezwykle zabawne!

W chwili pisania tego tekstu, filmik Youtube ma ponad 219 000 wyświetleń, 3 800 polubień i niezliczone komentarze innych rozbawionych i rozbawionych widzów.

Pies też musiał być zaskoczony!

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Wygląda na to, że nie zdawał sobie sprawy, że jego wycie będzie brzmiało tak różnie w porównaniu z wilkami. Pomimo tego, że psy są znane jako “domowe wilki”, ich wycie nie było całkiem porównywalne.

Wyobraź sobie, jak zdezorientowany musiał być brzmiąc tak różnie od nich.

Nawet komentarze były przezabawne!

Jeden z komentatorów powiedział: “Pies sprawił, że przestały wyć w zakłopotaniu. Musieli myśleć: ‘Czekaj. Jest wśród nas oszust!'”

“Wilk był na pewno rozczarowany lol. Spojrzał na niego i był jak ‘bruh’,” inny zabawnie powiedział. Biedny pies chciał się po prostu wtopić w tłum, ale zamiast tego dał nam filmik, który może uczynić nasz dzień.

Youtube – ViralHog

Źródło:
Youtube – ViralHog

Inny komentator napisał, “Kiedy chcesz być częścią grupy, ale jesteś po prostu niezręcznym bałaganiarzem.”

I osobisty ulubiony komentarz, który sprawił, że śmiałem się głośno, stwierdza: “Jestem pewien, że tak wyglądamy/brzmimy próbując mówić w języku ojczystym w kraju, który odwiedzamy.” Czyż nie jest to najbardziej relatywna rzecz?

Chociaż pies nie był w stanie osiągnąć swojego najbardziej upragnionego, rozkazującego skowytu, udało mu się zdobyć nasze serca dzięki swojej niewiarygodnej słodkości i zabawnym sposobom! Dobry chłopiec powinien dostać trochę smakołyków i pocieszenia za sposób, w jaki uczynił nasze dni o wiele jaśniejszymi.

Obejrzyj wideo poniżej, aby być świadkiem nieudanej próby naśladowania wycie wilka.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.