Pies pozostawiony sam sobie czeka w tym samym miejscu na powrót po niego rodziny – pies jest pozostawiony sam sobie

Pies pozostawiony sam sobie czeka w tym samym miejscu na powrót po niego rodziny – pies jest pozostawiony sam sobie

W poniższej historii widać jak wszystkie przypadki mają specyficzny odcień. Ten pies został pozostawiony w oczekiwaniu na swoich właścicieli, aby wrócić po niego bez powodzenia. Za każdym razem, gdy ktoś do niego podchodził, wykazywał negatywne nastawienie.

Nie dość, że pies był w miejscu trudno dostępnym, to jeszcze nie chciał być zabrany z miejsca, w którym miał nadzieję ponownie zobaczyć swoich właścicieli. Hall wymyślił więc strategię, która może się sprawdzić. Zaproponował jamniczce kły, aby mogła podejść, ale bezskutecznie.

Suzette Hall

Suzette Hall jest doświadczonym ratownikiem, który miał okazję dać setkom porzuconych lub maltretowanych psów nowy dom. Każde doświadczenie jest unikalne i ma swoje wyzwania związane z osobowością zaangażowanego kła.

Suzette Hall

“Była bardzo (boi się) ludzi, ludzie próbowali iść i siedzieć z nią, lub przechodzić obok niej ze swoimi psami, a ona po prostu szczekała na nich” wspomniał Hall. Zaprowadzenie jej do klatki, aby przenieść ją do schroniska było trudne.

Suzette Hall

Po wielogodzinnych próbach złapania kła nie udało się. Hall postanowił zostawić klatkę na placu budowy na noc i wrócić z samego rana, by spróbować ponownie. Gdy wrócił, warunki się zmieniły.

Suzette Hall

Przygotował klatkę i udał, że opuszcza to miejscepowiedział Hall. “Jechałem ulicą i wtedy zobaczyłem, że wstała i zaczęła krążyć”. Ostatecznie piesek trafił do klatki i został zabrany do schroniska pod opiekę.

Suzette Hall

“Kiedy już ją wyniosłem, była bardzo (przestraszona). Była zastygła jak ciasto. Ale to było bardzo słodkie. Spędziłem więc z nią dużo czasu, po prostu pieszcząc ją i masując” hall powiedział.

Suzette Hall

“Nazywamy ją Bella. Wyglądała dla nas jak księżniczka Disneya. Ten mały znak budowlany nie musi już być twoim domem. I nie musi już dłużej czekać” zauważył Hall. Historia, która zakończyła się happy endem.

Suzette Hall

Bella obecnie mieszka w gabinecie weterynaryjnym czekając na rodzinę, która zechce dać jej dom na zawsze.

Suzette Hall