Pies pociesza koalę przy misce z wodą

Pies pociesza koalę przy misce z wodą

Zawsze wspaniale jest widzieć międzygatunkowe przyjaźnie zwierząt. Zawsze jest coś wyjątkowego i słodkiego w zaskakujących zwierzętach tworzących więź.

Od kotów i psów po zwierzęta domowe i dzikie, zawsze wspaniale jest widzieć, jak zwierzęta się dogadują.

Liam Maguire

Źródło:
Liam Maguire

Zwierzęta często mają własnych przyjaciół, z którymi chętnie wchodzą w interakcje. I przyznajmy, że kiedy widzimy zwierzęta bawiące się razem, nasze serca topnieją.

Jeszcze piękniej jest, gdy zwierzęta pomagają sobie nawzajem w potrzebie. Tak właśnie stało się z koalą i psem podczas pożarów w Australii.

Jackie

Źródło:
Jackie

Wiele osób dzieliło się historiami o spragnionych koalach wchodzących na podwórka swoich sąsiadów, aby złapać trochę wody, zwłaszcza gdy temperatura wzrasta.

Riley i Olivia Stone mają psa o imieniu Rusty, który ma kumpla o imieniu Quasi. Rzecz w tym, że Quasi jest koalą. Ale jak zobaczysz, Rusty’emu to nie przeszkadza, podobnie jak Quasi.

Facebook/Robert Frost

Źródło:
Facebook/Robert Frost

Obaj są przyjaciółmi od jakiegoś czasu. Quasi odwiedza podwórko mężczyzny o imieniu Kevin. Pewnego dnia krewna Rileya i Olivii Stone, Danielle Stone, postanowiła uwiecznić ich krótką i słodką interakcję na kamerze.

Sąsiad, Robert Frost, postanowił udostępnić film na swojej stronie na Facebooku. Od tego czasu stało się ono wirusowym hitem. Obecnie ma ponad 7 milionów wyświetleń i został udostępniony ponad 220 000 razy.

Facebook/Robert Frost

Źródło:
Facebook/Robert Frost

Chociaż wideo może wydawać się “małe” z natury (trwa zaledwie 16 sekund), reakcja, jaką wywołało, pokazuje, jak duże jest naprawdę.

Na filmie Quasi pije z dużego dzbanka z wodą. Wkrótce potem pojawia się Rusty i również bierze kilka łyków. Ale zatrzymuje się i odwraca do Quasiego, który również się zatrzymuje i patrzy z powrotem na Rusty’ego.

Czuły moment następuje, gdy dotykają się nosami. Rusty faktycznie liże koalę, zanim ich nosy się zetkną.

To krótka chwila, ale tak potężna. Kto wie, jakie specjalne moce mają zwierzęta. Być może Rusty wyczuł, że Quasi wiele przeszedł i próbował go pocieszyć.

Facebook/Robert Frost

Źródło:
Facebook/Robert Frost

Bez względu na powód, cieszymy się, że tak się stało, ponieważ to tylko pokazuje, że przyjaźń nie zna granic.

Widzowie filmu również wyrazili wdzięczność Frostowi za udostępnienie wideo.

“Świetne wideo. Wywołał uśmiech na mojej twarzy i jestem pewien, że na wielu innych. Mam nadzieję, że masz się dobrze.”

“Uwielbiam naturę …. dzięki za post, Andrew”

Facebook/Danielle Stone

Źródło:
Facebook/Danielle Stone

Cieszymy się, że Quasi ma tak miłą rodzinę, która dba o niego i upewnia się, że nic mu nie jest. To takie słodkie widzieć go ze swoim najlepszym kumplem Rustym i to tylko pokazuje, że zwierzęta z różnych gatunków mogą się dogadać.

Zobacz film przedstawiający Rusty’ego i Quasi poniżej!

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.